Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okos fiúknak okos lányok...

Okos fiúknak okos lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Tehát ha ven egy srác aki valami nehéz szakott végez (pl. mérnöki), jó jegyei vannak meg széleskörű a műveltsége, akkor esélyes, hogy ilyen lányok érdeklik? Ti hogy vagytok vele?

2020. jún. 17. 19:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
34%
Nekem igazából a tehenek jönnek be akkor mi van?
2020. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
9. Nekem a tapasztalatom az higy rengeteg diplomás van aki az életben egy egyszeiű dolgot nem tud megoldani. De tanult. Ok. Az élethez viszont hülye. Nem általános, nem erről beszélek. De az intelligencia egyszerűen nem diploma kérdése. Sok okos, tájékozott embert ismerek akikkel ha beszélgetnél nem vennéd észre hogy csak szakmunkást végzett.
2020. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdést,fordítva is fel lehetne tenni,de nagy általánosságban igen.Persze, azért kivétel,mindig akad.
2020. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

A diplomával észt nem osztanak. Ez tény.

Én több igen művelt embert ismertem, akinek vagy volt, vagy nem éretségie. Igaz ők osztály ellenségek voltak, akik az akkori szűk egyházi iskolarendszerbe - egyházi gimikbe - kellő csókkosság híján nem kerültek be. Visszont messze több tudást halmoztak fel, mint a legtöbb mai egyetemet végzett fiatal.

2020. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, de ismerek olyat, aki inkább eltart valami bolti eladó színvonalú nőt.
2020. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Sok okos férfi gondolja, lehet ő Isten is, egy buta nőnek.
2020. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Kutatások kimutatták, hogy diplomások általában nagyobb arányban diplomást választanak párjuknak, bár én a végzettség és az intelligencia közé azért nem tennék minden esetben egyenlőségjelet.
2020. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Komoly, hosszú távú kapcsolatra? Igen. Túl nagy szintkülönbség mellett nem hinném, hogy megvalósulhat az egymásra egyenrangú társként való tekintés. Bár abban nem vagyok biztos, hogy pont a nehéz szakon tanulás a feltétel, vannak egy páran, akik nem azért nem tanulnak pl. mérnöknek, mert ne lennének elég jó képességűek ahhoz, hogy képesek legyenek lediplomázni.
2020. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!