Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan lányok, nők,...

Vannak még olyan lányok, nők, akik maguknak szeretnének megfelelni, és nem a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyan valaszokat, a szépség katba, általában, hogy, a fiúknak az nem tetszik, ezt nem szeretik, azt nem szeretik. De basszus. Elsősorban nem magadnak kéne tetszeni? Miért mindent úgy nézünk, hogy tetszene e a másik nemnek?

Napokba is volt egy kérdes, hogy egy lány kérdezte hogy gáz e, hogy nem borotválja a combját. És jöttek a fiukák, hogy igen, gáz. Mert hogy nő létére borotválkoznia kell.

Miért? A férfiak se csupaszok, akkor miért elvárás, egy nő felé? És miért párosítják a szőrt, az igénytelenséggel? Igénytelen az aki nem fürdik. A szőr az egy természetes dolog. Én se vagyok teljesen csupasz, csak a lábamat, hónaljamat, és a bikini vonalam borotválom, de láss csodát, van férjem.

Tényleg nem értek, hogy miért mindenben az azaz első, hogy az ellenkező nemnek tetszünk?


2020. jún. 18. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem a szoros ferfiak kiesnek, de szerencsejukre sok nonek bejon, vagy nem zavarja. Szoros no viszont, barmennyire tetszik is sajat maganak, mellekes, de en nem tudnek tetszeni szorosen magamnak, szoval igencsak a ferfiak toredekenek fognak toleralhatok lenni.

Es ket dolgot nem lehet osszekeverni. Mikor egy alig pihes no nem szortelenit, vagy egy vastag suru szorzetu no.

Szerintem te olyan fekete-feherbe szinezted a kerdest, hogy magamat ezek szerint nem nevezhetnem maganak megfelelni akaro nonek.

2020. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Jó, nem tagadom, szeretem, ha szépnek tart a párom, de ez nem befolyásol. Felveszek olyat amiről tudom, hogy nem szeret, nem festem a hajamat olyanra ami szerinte jó lenne nekem.
2020. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vannak, akik abban mérik az értéküket, hogy hány pasi nyomul rájuk. Ha egy sem, akkor csúnyának, értéktelennek érzik magukat, ha sok, akkor pedig vonzónak és szexinek.

Személy szerint nem keresek párkapcsolatot, nem ismerkedem senkivel, sosem tettem, nekem nem való ez az egész. Ebből kifolyólag legfeljebb a szüleim és a gyerekkori tapasztalataim által belém ültetett komplexusaimnak akartam megfelelni, ameddig rá nem jöttem, hogy ez így nincs rendben. Szóval nem azért fogytam, mert a férfiaknak a vékony nők tetszenek, hanem azért, mert gyerekkoromban apám betegesen ügyelt arra, hogy ne együnk túl sokat, ne együnk még egy szelet sütit, ne adjon nekünk a nagyi csokimikulást, nehogy kövérek legyünk. Nem azért kezdtem borotválni a lábam és a hónaljam kb 13 évesen, mikor még épphogy csak nőtt rajta valami kis pihe, hogy bárkinek is tetsszek, hanem azért, mert az osztálytársaim kiröhögtek és megszégyenítettek, mikor meglátták, hogy én még nem borotválkozom. Nem azért nem festettem a körmöm huszonéves koromig, mert a férfiaknak nem jön be, hanem azért, mert a mélykádárista fap#na tanárnőim ilyen mélyen elültették bennem, hogy körmöt és hajat csak a qrvák festenek.

2020. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy a férfi sem csupasz??

Há’ b+, Bocsásson meg a világ, hogy nem vagyok bzi...

A nő meg tetőtől talpig legyen szőrtelen. MERT NŐ, azért! Pont. Ez a legalapvetőbb dolog, ezt kérni sem kéne!

2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Volt egy másik szőrtelenítős kérdés, ahol megírtam, hogy én magam miatt szőrtelenítek, mert jobban érzem magam úgy, több az önbizalmam is. Nem más miatt, nem az elvárás miatt, csak saját magam miatt. Erre le lettem pontozva a sok "csak az elvárás miatt szőrtelenítek" emberke által. Ennyit erről.
2020. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

"Én se vagyok teljesen csupasz, csak a lábamat, hónaljamat, és a bikini vonalam borotválom"


Tehát kb mindent...

És miért borotválod, már ott van férjed melletted, elfogad mindenhogy mert szeret téged. Miért nem hagyod nőni? Hiszen te mondtad, természetes ha egy nő szőrös

2020. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy kialakult a nőkkel szemben ez az elvárás aminek mi annyira meg akarunk felelni, hogy kész stockholm szindrómások lettünk és már nem érezzük jól magunkat ha nem borotválkozhatunk.

Valójában a helyzet a következő: az emberi fajhoz tartozunk, és az emberek szőrösek. Nem annyira, mint az állatok, de azért eléggé. Egy férfinek jogában áll szőrösnek maradni, azaz természetesnek. Az arcukat szokták egyedül, de azt sem muszáj, ha valami elfogadható szakállat növesztesz. Persze, ők is borotválhatják magukat mindenütt, ez sem gáz, de nem elvárás és többnyire nem is szokták. Viszont a nőknek először csak láb-hónalj lett elvárás, aztán kar, aztán most már nemi szervek is. És mi csináljuk és meg vagyunk győződve róla, hogy ez nekünk jó. Pedig én utálom amikor kipattogzik és viszket borotválkozás után a nemi szervem, begyulladnak a szőrtüszők gyantázás után a lábamon (és fáj is a dolog)


Aztán ott az őszülés. Egy férfi ha őszül, sármos. Egy nő persze vén banya lesz, festenie kell a haját és a lenövés miatt stresszelni, hogy ne tűnjön ápolatlannak.

Ha egy férfi kopaszodik, azt fogadjuk el. Ha nő, az hordjon parókát.

Soroljam még?

2020. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a nők ebben a csúnya világban csak áldozatok. 😰Mindjárt sírok!😢


Persze, én is tudnék 100 millió okot felsorolni a nők javára, mégsem siránkozom.

2020. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek alapvető joga lenne hogy természetesen is elfogadják és ne tartsák ápolatlannak. Egy normális világ így működne. Nem azt mondtam, hogy a nők áldozatok, hanem hogy ez rohadtul igazságtalan. És a legtöbbünk becsicskul ennek és elhiszi hogy neki ez jó. Ez egy válasz volt a kérdezőnek, nem arra akartam kiélezni, hogy miben jobb vagy rosszabb a férfiaknak.
2020. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

A szőrtelenítés kérdésnél saját magadnak mondasz ellent.

Nincs olyan ember,aki csak saját magának akarna tetszeni.Vannak nők,akik hangoztatják,hogy ők nem a férfiaknak akarnak tetszeni,hanem maguknak.Csakhogy a többi nővel akkor is megy a versengés.És miért? hát elsősorban a férfiak figyelméért.

2020. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!