Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan lányok, nők,...

Vannak még olyan lányok, nők, akik maguknak szeretnének megfelelni, és nem a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyan valaszokat, a szépség katba, általában, hogy, a fiúknak az nem tetszik, ezt nem szeretik, azt nem szeretik. De basszus. Elsősorban nem magadnak kéne tetszeni? Miért mindent úgy nézünk, hogy tetszene e a másik nemnek?

Napokba is volt egy kérdes, hogy egy lány kérdezte hogy gáz e, hogy nem borotválja a combját. És jöttek a fiukák, hogy igen, gáz. Mert hogy nő létére borotválkoznia kell.

Miért? A férfiak se csupaszok, akkor miért elvárás, egy nő felé? És miért párosítják a szőrt, az igénytelenséggel? Igénytelen az aki nem fürdik. A szőr az egy természetes dolog. Én se vagyok teljesen csupasz, csak a lábamat, hónaljamat, és a bikini vonalam borotválom, de láss csodát, van férjem.

Tényleg nem értek, hogy miért mindenben az azaz első, hogy az ellenkező nemnek tetszünk?


2020. jún. 18. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Arról még nem hallottál, hogy az önbizalom a lényeg? Tegyük fel, hogy el vagy hízva, nincs önbizalmad és elhatározod, hogy lefogysz. Miért fogysz le? Azért mert ciki kövérnek lenni, azért hogy észre vegyenek a pasik, vagy saját magad miatt, hogy jól érezd magad a bőrödben? Elsősorban jó esetben magad miatt, hogy szeresd és elfogadd magad, jól érezd magad a bőrödben. Elhiszem, hogy van, aki csak kényszerből szőrtelenít, nade a olyan is van, akinek a saját önképe az első. Tudod, házasok és egyedülállók is vannak. Nem minden nő akar pasifogó lenni, nem minden nő akar kapcsolatot, csak szimplán élni akar és magával elégedett lenni.
2020. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy a pasik miatt szőrtelenítűnk, legalábbis a többség nem. Jóval azelőtt szőrtelenítettem, hogy lett volna pasim. Így szeretem, ennyi.
2020. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem is a pasiknak, de sok nő úgy általában a társadalmi elvárásoknak (ami tulajdonképpen megegyezik a férfiak ízlésével a nőket illetően) igyekszik/kénytelen megfelelni. Lehet, hogy ha a férjével kettesben élnének egy tanyán, akkor eszébe sem jutna szőrteleníteni és teljesen jól érezné magát, de azt már nem sokan merik vállalni, hogy a tömegközlekedésen, közösségi helyeken, a munkahelyükön vagy a nagy családi összejövetelen ők legyenek az, akit primitív tahók kiröhögnek, megszégyenítenek, mutogatnak rá és beszólogatnak neki, csak mert szőrös a lába vagy hónaljkutyája van.
2020. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

A férfiak fénykora 30-50 év között van, a nőknek 13-20.

Ez biológia, evolúció.

Minél hamarabb szülnek, annál kevesebb a komplikáció.

Még egy 20 éves kis fiúcska szintén nem tudja garantálni az utódja sikeres túlélését biztosan, még egy idősebb, egzisztenciával rendelkező férfi igen.

2020. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A nőknek a fénykora inkább 15-29.
2020. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"nőknek 13-20" azért ebben igencsak benne van a gyerek kategóriában. Hogy a tökömbe élné a fénykorát a nő 13 évesen amikor az még kiskamasz?
2020. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nemaRendőrség ***** válasza:

Ivarértett.

Bő száz-kétszáz évvel ezelőttig 13 éves korára már el lenne jegyezve és várnák az első kölyköt.

Modern dolog hogy 18 éves kor alatt még gyerek valaki

2020. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jelen! Én sem borotválom a combom sokakat zavar de engem nagyon nem tud érdekelni mások véleménye kb 2 éve.
2020. júl. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!