Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az eddig életetekre visszat...

Ha az eddig életetekre visszatekintetek, mennyire voltatok boldogok? Szavazzatok!

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Nagyon Boldog
Boldog
Átlagos
Szar
Nagyon szar
40 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én a nagyon szarra szavaznék, csaj a sajátomra nem tudok. 🤣🤣🤣😂
2020. jún. 18. 18:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt boldog,átlagos,most éppen nagyon szar.
2020. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régebben sokkal inkább voltam boldogtalan, viszont intenzívebben éltem meg a boldogságot is. Manapság meg alapvetően "picit boldog" az alap hangulatom, vagy maximum semleges pár rossz napot leszámítva. Összességében az elmúlt 4-5 évet nézve tök átlagos.
2020. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én most vegetálok. Kaja, sorozatok, tunyulás. Most a legalacsonyabb fokozaton vagyok, de érdekes, ezt is meg lehet szokni, így legalább nyugi van..
2020. jún. 18. 18:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Energiaszintem meg 0, barátok 0, motiváció 0, sorozat viszont 10000000000
2020. jún. 18. 18:32
 6/11 A kérdező kommentje:
A hét fénypontja mikor beülök a kedvenc kajáldámba.
2020. jún. 18. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Még a végén elhízol.
2020. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem éltem még sokat (huszonkét éves vagyok), de az életem eddig kis túlzással tökéletes volt.

Jó és szerető családba születtem, sose voltak problémáink. Elhunyt pár rokon, de bármennyire hiányoznak, sajnos, ez az élet rendje.

Mindig is voltak nagyon jó barátaim, és ahogy egyre idősebb leszek, úgy egyre több emberrel alakul ki szoros barátság. Egy-két emberrel fokozatosan elhűltünk egymástól, de ez elenyésző azokhoz képest, akik vannak.

Van egy csodás párom, mintha a húsz évesen megálmodott fantáziáimból lépett volna elő mind belsőre, mind külsőre.

Se általános iskolában, se gimnáziumban nem értek bántalmazások, ellenben nagyban bátorítottak és inspiráltak a tanárjaim.

Álmaim egyetemére járok, ahol azt tanulom, amit szeretek és még csak nem is állok rosszul belőle.

Több hobbimban értem el sikereket, valamelyik pénzt is hozott, de ezekben is magabiztosan tartok felfelé.

Jelenleg egyszerűen nincs okom panaszra, legfeljebb, hogy kevesebbet alszok egy zajló projekt miatt (gyerekkori álmaim egyike), de majd a sírban pihenünk.

22/L

2020. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Jó utolsó, mondjuk egy nő alapból easy fokozat tolja az életet, semmiért nem kell megdolgoznotok...
2020. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár boldog helyzet az életemben, de összesítve nem a legjobb, csak tudom, hogy lehetne még ettől is rosszabb.
2020. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!