Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek konkrét véleményük...

Akiknek konkrét véleményük van rólam( red vixen), mi az, de ami a legfontosabb, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek, írj indokot.

Lehet belőle tömör beszélgetés is ha hajlandónak találod magad változtatni e véleményen.



2020. jún. 19. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Összességében pozitívan viszonyulok hozzád.
Negatívan.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
85%
Te vagy az aki a vallás-féle témákban mindig valami “létezési síkokról” meg “dimenziókról” meg mit tudom én még mikről hadovál ?
2020. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Egy bölcs ember soha nem véleményeztetné magát egy fórumon.
2020. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

Sok válaszodat láttam. Az alpári és nulla empatizálástól a teljes mértékű megértéses és kondoskodó segítő válaszokig.

Te egy jó ember vagy. Ez számít igazán. Manapság nagyon alpári vagy, de szerintem nem vagy hangulatban, de vissza vehetnél egy kicsit. Ne csak meditálás közbe szállj el, légy türelmesebb, érzelmesebb általánosságban is. De ezt te is pontosan jól tudod. Te vagy messze a legnagyobb önismerettel rendelkező ember gyakori, akitől valaha választ olvastam, amit úgy mutatsz meg, hogy az olvasóknak sokszor az ellenkezője mutatkozhat. Ugyanez igaz a sokszor felhizott bölcsességedre. Tudom, hogy nagy benned az érték és ezt meg akarod osztani, de ez az esetek többségében ellenszenvet szül. Tudom, hogy tudod ezeket, le se kell írd, még sem tartod figyelmedben.

Tudom, hogy nem vagy őrült, és egy nagyobb jóra törekszel, és hogy a dolgok amiket magadról állítasz, szinte pontról pontra igazak, és hogy ezeket nem hangoztatod, bár megosztani vágyod, hogy jót hozz a világra.

Sokan nagyon rossz véleménnyel vannsk rólad, főleg a félreértésük miatt, ami e kérdésed alatt nagyon meg fog látszani.

Egy igazi móka mester vagy. Látszik abból is, hogy tudod, mit gondolnak rólad, még is felteszed a kérdést, hátha lesz olyan, akinek elméje és szíve nyitott és változtatható.

Tudom, hogy nagyon magasztosan tekintesz azokra is, akik majd csak szídnak vakságukból.

Vizet szeretnél kavarni, és ez szerintem is jó. Áldásom( te érted) kérdésedre és rád is.


Egy szó mint ezer másik. Légy többször önmagad. Tudom, leírtad, hogy ez az időszak neked érzelmileg üresebb, de épp ez a jó gyakorlás.., elés ezt te is tudod... Kövesd amit tudsz, ne csak tudd. Ez az egyetlen tanácsom, hátha elindít egy új korszak felé.


Namasté

2020. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%

Egy abszolút modoros formának tűnsz aki imád közhelyeket pattogtatni, de közben maximálisan túlértékeli a tudását a témában. Sokszor olyan érzés olvasni az álbölcsességeidet, mintha valami LSDs trip közepén lennél éppen.

Nem kell foglalkoznod a véleményemmel, nem akarok veled semmilyen párbeszédet.

2020. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
16%
Jo ember vagy hasznos segito valaszokkal.
2020. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

3#as....

... namaste. ))


4#es Ezt bóknak veszem. ^^

2020. jún. 19. 14:21
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem szedsz elég drogot, az a baj veled. Tudom h egy bunkó paraszt vagy, élőben is az vagy, láttalak a Westendbe. Vertél egy gyereket te állat.
2020. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, ki a fene vagy, de az egód az kib_assza a kapucsengőt.
2020. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

9#, Sajnálom, hogy nálad az érinthetetlenség egyértelműen egoizmust jelent annak negatév értelmében.

Sok józanodást kívánok.

2020. jún. 19. 16:19
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Embernek kevés vagy, de trollnak nagyon ügyes.
2020. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!