Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek konkrét véleményük...

Akiknek konkrét véleményük van rólam( red vixen), mi az, de ami a legfontosabb, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek, írj indokot.

Lehet belőle tömör beszélgetés is ha hajlandónak találod magad változtatni e véleményen.



2020. jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

20#, Hmm. Furi vagy. De egyben jót is írtál. Bár a nagyja megint csak olyan amire visszakérdezném, hogy pontosan miből, és miért ez jön le.


Írtam már, hogy a közhelyekben van eszméletlenül nagy bölcsességet magában rejtő is. Fura, hogy ezt megint leírtad.

2020. jún. 28. 11:57
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod, amiket irkalsz, akkor valami nagyon nincs rendben nálad.
2020. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
22#, erre tudnál kérlek konkrét példát írni, és kifejteni, hogy szerinted mi nincs rendben vele?
2020. aug. 5. 18:20
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy "vele"? Tán nem te vagy a red vixen? :D

Na itt egy példa. :)


Amúgy felesleges példálózni, minden válaszod sületlenség. És pont ezért pontoz le folyton a többség.

2020. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Ez hogyan példa az előzőre?


Én meg szeretném érteni a babyloniak gondolkodását, szóval nem felesleges példálózni.

2020. aug. 28. 15:02
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaidból süt a sznobság, a mérhetetlen egó. Te aztán jobban tudod, jobbnak láttatod magadat másoknál, s ami rosszab, magadat is túlértékeled.

Leírásodban is, azt írod, hogy mások hajlandóak-e változtatni a véleményüket, de vajon te hajlandó lennél-e a viselkedéseden finomítani?

2020. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
26#, Valamit nagyon félre olvastál.
2020. szept. 15. 21:41
 28/40 anonim válasza:
78%
Ha van gyereke ennek a csávónak az már csak azért is gáz, mert a meleg témába is folyton írkál, szóval gondolom több vasat is tart a tűzbe a nője mellett. Bár ott is legutóbb azt írta magáról, hogy "magasan vagyok és hasonlót is keresek" pfff...Ha valóban vert egy gyereket akkor pedig megérdemli, hogy eltörjék mindkét karját. Nincs mocskosabb ember annál, mint aki bántalmaz egy gyereket.
2020. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő maga még gyerek.
2020. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjatok a kérdésem alatt.
2020. okt. 12. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!