Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek konkrét véleményük...

Akiknek konkrét véleményük van rólam( red vixen), mi az, de ami a legfontosabb, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek, írj indokot.

Lehet belőle tömör beszélgetés is ha hajlandónak találod magad változtatni e véleményen.



2020. jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
40%
Vicceltem csak. Jó embernek tűnsz, de ne bántsd az itteni gyakoris emberkéket! Csak segíteni akarnak egymáson. Békés nép. Ne zavard őket.
2020. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Írjatok rá. Kérdezzétek meg vert -e egy gyereket a Westendbe. Megtudjátok milyen is ő.
2020. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kattant vagy.
2020. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
13#, Szívből örülök ennek. Köszönöm.
2020. jún. 19. 19:49
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

De most te tényleg troll vagy? Mert olyan vagy, mint egy álbölcsességekkel teli könyv, amit találomra felcsapsz, semmitmondó tanácsokkal.


Aztán láttam, hogy szaporodtál, na az betett, mindig a hülyék replikálják magukat.

2020. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

A kiforrot tudást sokszor keveri az alvó ember a klisékkel, közhelyekkel, mert sok belőlük hatalmas szeleteket foglal magában az univerzális igazságból.


15#, Ne félj nem lesz egy spirituális éhező mint a te környezeted. A spirituálisok szemében a hozzád hasonló olyan, mint filozófusok körében a fideszesek.

Persze minden tiszteletem a tiéd, de remélem mihamarabv felébredsz, szendergő kisöcsém.

2020. jún. 20. 17:04
 17/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
98%

Nem válaszoltál a kérdésemre, bár eddig én se a tiédre, most bepótolom.

Szóval alapból kedves-félének tűnsz de az biztos ,hogy sokkal jobban túlértékeled magad és a “tudásod” mint amennyire megérdemelnéd. Úgy beszélsz mintha te valami felsőbbrendű, “felvilágosult” szent guru lennél aki olyan dolgokat tud amit senki más. Közbe ugyan olyan vagy mint az összes többi beképzelt “énaztánmegmondomatutit” féle ember akik bölcsnek, okosnak és “felvilágosultnak” hiszik magukat mindenki másnál közben pedig semmihez sem értenek, olyan dolgokat mondanak amit sokszor ők maguk sem értenek de ha rákérdezel ,hogy magyarázza már el akkor nagyjából annyi a válasz ,hogy “ezt nem értheted mert nem vagy elég megvilágosult” stb, emiatt szinte semmire sem adnak értelmes választ de azért verik a mellüket ,hogy ők mekkora zseni spirituális megmondó Janik. Persze, nem olvastam minden válaszod, így lehet tévedek. Ha kicsit sem illik rád a leírás akkor bocsi.

2020. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki "fideszesezik" az már értelmes ember nem lehet. Ugyanolyan, mint aki gyurcsányozik. Nem objektív, nem széleslátókörű.
2020. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

17#, Nagyon köszönöm. Ha nem nehézség tudnál mutatni olyat, ahol úgy beszélek mintha olyan dolgokat írok, amiket szerintem senki más nem tudhat? Szeretném tudni milyen személyiségjegyem vált ilyen érzéseket ki akár egy emberből is.

Köszönöm a kedves választ még egyszer.

2020. jún. 20. 18:08
 20/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
82%

“Szeretném tudni milyen személyiségjegyem vált ilyen érzéseket ki akár egy emberből is.”


Öhm, nem tudom feltünt-e de összesen 17 szavazatot kaptál és erősen negatív többlettel + rendszeresen lenullázzák a válaszaidat más kérdéseknél. Szóval nem csak bennem formálódnak hasonló gondolatok.

Amúgy meg szinte az összes olyan kommentedből a korábbiak sütnek le ahol fényezed, öntömjénezed magad. Nézd csak meg itt is a #16-os kommented. Kiforrott tudás ? Hol ? Mi ? Te csak évezredes közhelyeket puffogtatsz, ezt is páran mondták már. Az nem kiforrott tudás hanem marhanagy egó ami neked van. Már az is vicc ,hogy magadról írsz ki kérdést mert honnan kellene tudnunk ,hogy ki a fene vagy te ? Ezernyi felhasználó van a GyK-n, mitől gondolnád magad ismertebbnek bárki másnál ?

Persze, mondom, ha tévedek akkor bocsánat, dehát ez jön le nekem s minimum 10 másik embernek akik egyáltalán valamilyen szinten ismernek téged.

2020. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!