Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek konkrét véleményük...

Akiknek konkrét véleményük van rólam( red vixen), mi az, de ami a legfontosabb, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek, írj indokot.

Lehet belőle tömör beszélgetés is ha hajlandónak találod magad változtatni e véleményen.



2020. jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 31/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
94%

#28 & #29


Azt is tegyük hozza ,hogy vallás/ valláskritika témájú kérdéseknél olyanokat irogat ,hogy “nagyon nagy bölcsesség kell ahoz ,hogy a Bibliát helyesen értelmezzük”, saját magát pedig természetesen kiváló bibliaértelmezőként illeti. Na meg saját vallása van ami nem is vallás hanem “spirituális megvilágosodás egy magasabb dimenzióba” vagy micsoda s azt mondja ,hogy ő ezzel “minden vallást egyaránt képvisel”. Kemény tag az biztos :D. Nem tudom mit szed ,hogy ilyen tudatállapotban legyen, akarom mondani ,hogy “elérjen egy magasabb létezési dimenziót” de ha legális (HA legális ...) akkor lehet egyszer kipróbálom. Majd ha kiürült a cucc akkor visszanézem miket írkáltam GyK-n.

2020. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
31# Jó kis töredék összefoglalás. :D :) ^^
2020. okt. 19. 20:09
 33/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
94%

#32


Igen, “töredék”. Még rengeteg egetverő marhaság van ami a leírhatatlanúl nagy egódból mászott elő. De persze ezeket te észre sem veszed mert annyira beképzelt vagy ,hogy azt is lenéznéd aki szól ,hogy kutyasz@rba léptél. Az ilyenekre mondják ,hogy ha leugrana az egójáról az IQ-jára szörnyet halna :D :) ^^

2020. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Félreismersz.

Voltam iq teszten, és a legmagasabb mérhető eredmény jött ki.

Nekem tetszett, amiket írtál. Biblia értelmezés, bölcsesség, saját vallás. Tök jó. Írhattál volna többet. Egy erretévedt éber egyénnek megtetszenék általuk.

2020. okt. 19. 20:55
 35/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
96%

“Voltam iq teszten, és a legmagasabb mérhető eredmény jött ki.”


Igen, mindjárt gondoltam. Gondolom ~1360 IQ jött ki, de te csak 60-at használsz ,hogy ne legyél túl feltünő. Véletlenül nem egóteszt vagy pofateszt volt csak összekeverted ? Ezt minden rosszindulat nélkül kérdezem.

2020. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Tevenyereggyarto ***** válasza:
95%
Amúgy “Nekem tetszett, amiket írtál. Biblia értelmezés, bölcsesség, saját vallás.” Ezeken nem én találtam ki, hanem te mondtad magadról de mindegy ....
2020. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

35#, Hivatalos mensa IQ teszt volt.

Nekem nagyon kicsi az egóm.


36#, Nekem az összefoglalás tetszett. :)

2020. okt. 21. 17:12
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy troll vagy, valljuk be.
2020. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
38#, Ne offolj.
2020. okt. 21. 18:03
 40/40 anonim ***** válasza:
49%
Írok egy választ ide, annak függvényében, nem nagyon lesz reakció rá, hátha megérkezik ide valaki. Red vixen tökéletes tükröt mutatott az itt választ adóknak, az látszik, bele sem gondolnak abba, mi van, ha Red vixen egy szerepet játszott el annak érdekében, hogy másokon segítsen. Gondoltam arra, hogy troll lenne, de a trollkodás mindig öncélú, valahogyan nem tudom elképzelni benne ezt, némely válasza miatt. Nyakig biztos vagyok benne, hogy szerepeket játszott el, hogy másoknak segítsen, ezért tűnt sok válasza trollkodásnak, és ezért le hetett azt hinni, egoista, vagy leginkább a neve kapcsán, hogy divatezotériában hisz, és felhízott egója van. Ebből az egóján túl nem látó ember annyit vesz észre, amit itt láttunk viszont hozzászólásban. Elrejtette a nevét szándékosan, emlékszem erre a kérdésre, miután kiírta. Olyan jelzőket tett ki kulcsszavakban, egoista, nagyképű, mert tudta, az alvó ember mit fog gondolni róla. Nem tudom ki Red vixen, mert a mutatott szerepek miatt ebből nem tudunk sokat, elveszik. Leginkább, ahogy figyeltem, az egó triggert választotta eszköznek sok esetben, szándékosan válaszolt kissé provokatívan sokszor, ezáltal is arra van kényszerítve az ember, hogy kikacsintgasson a hitrendszereiből. Egy spirituális ember nem trollkodik, mint ahogy írtátok, a mensa iq tesztes dolog meg szintén egy kis ego trigger, humorral karöltve, nem trollkodás, meg nem is ragaszkodik ehhez, mivel az iq teszt is egy anyagi dolog, és erősíti a hitrendszer gondolatát. Szerintem Red vixen spirituális, valószínűleg minimum a szavikalpa legvégén jár, az egós azonosulás teljes megszűnése előtt, ha szavakkal kéne jellemezni. Kíváncsi lettem volna vele egy beszélgetésre, kicsit belepillantani az alkalmazott szerepei mögé, spirituális ember ebben az alacsony rendű világban elvétve van, sosem fogok megtapasztalni egyet sem gyaníthatóan, ellenben felébredt ember akad bőven, de a kettő nem ugyanaz, mivel az egyik mélyebb értelmezésű, és a létezést mélyebb rétegeiben tapasztalja, közvetlen közelről.
2023. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!