Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért görcsölnek...

Az emberek miért görcsölnek be hogyha a boltban új kassza nyílik?

Figyelt kérdés
Azonnal elkezdenek futni a sokszor 20-30-40 kg bevásárlókocsijukkal, a 80 éves nagymamák hirtelen olimpiai rövidtávfutókká válnak, sokszor egy kis tolakodás-löködés is belefér a nagyon hardcore kisnyugdíjasoknál.
2020. jún. 20. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert a sort kikerülve azonnal lehet fizetni. Az idő pénz.
2020. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert türelmetlenek mint a fene.
2020. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tartjàk ilyenkor be az emberek a sorbanàllàs szabàlyait azaz esetleg a leghatsobol lesz az elsö miközben voltak elötte a sorban 10 en.


Ha lassu vagyok igy akkor nem csak az elöttem levöket vàrtam eddig hanem az utanam levöket is meg kell varnom. Magyaran olyan mintha magam elé engedtem volna 10 utanam levö sorban àllot

2020. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lènyege igazabol hogy tiszta szivàs "igazsagtalan"az, hogy te mondjuk 20 perce allsz a sorban, erre az utanad levö 6 masikat "eléd"veszi a masik penztar, azaz ök hamarabb kerülnek sorra miközben utanam voltakha meg sem mozdulok es àllok tovabb.
2020. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem például pont nem érdekel, ha nem 20-an állunk egy sorba.

Mivel nem járok szupermarketbe, csak a helyi nagy boltokba ilyen nincs is, ha nagyon rossz a helyzet akkor is 6-7 ember van a sorban.

2020. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A helyi nagyboltokban 10 penztarbol hàromban van pénztàros.mindig ugy van logisztikazva, hogy biztos hogy legyen sor, és biztos ne juss ki sorbanàllàs nélkül :)
2020. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez kultúra kérdése is. Egy-két emberen én is meg szoktam lepődni, hogy honnan szedi magát..
2020. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert akkor az én soromban kevesebben lesznek. Eszemben sincs futkározni. :)
2020. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!