Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért képtelen még arra is, hogy elválasztót tegyen a pénztárnál a szalagra?

Figyelt kérdés
A sok nyomi még a saját termékei után se hajlandó odatenni az elválasztót. Ha meg szólnak nekik, még nekik áll feljebb. Sokszor annyi termék van a szalagon, hogy még én is alaposan megnézem, hogy hol is kezdődik az én termékeim része és hol végződik mikor az elválasztót teszem oda. De a többség nem teszi ki, azt gondolják majd a pénztáros kibarkobázza.

2018. aug. 1. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Én sosem teszem oda utánam, annak kell odatenni aki következik a pakolásnál. Egyszer mernél nekem beszólni, biztosan felpofoználak.
2018. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hűha, most beijedtem :"D
2018. aug. 1. 17:38
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Én ki szoktam tenni, magam elé, és magam után is. Felénk általában mindenki kiteszi.
2018. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, melyik boltban dolgozol, de nálunk a Tescóban csak olyan kasszásokat vesznek fel, akik tudnak beszélni és meg tudják kérdezni a vásárlótól normális hangnemben, nem pedig soknyomizva, hogy az adott termék még őhozzá tartozik-e vagy már a következőhöz. És általában túl is éljük, ha meg kell kérdeznünk. Ha neked ez nehézséget okoz, akkor lehet, hogy el kéne gondolkodnod egy másik szakmán.
2018. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden (magyar) esetben sokan, nagyon sokan a másikra várnak. Ez az egyik egyedi mentalitásunk, majd a másik, majd a másik...
2018. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
15%

Osztom az egyes véleményét.

Eszembe nem jutna az enyém végére kitenni az elválasztót.

2018. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"alaposan megnézem, hogy hol is kezdődik az én termékeim része és hol végződik mikor az elválasztót teszem oda."


Itt felmerül bennem a kérdés, hogy minek pakol valaki addig a szalagra, míg nincs ott az elválasztó, és minek pakol tökig rá a másik termékére?


Én amúgy ha nincs elválasztó, akkor fogom és odateszem, problem solved.

2018. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha kell neked az elválasztó rakd oda, de ne rinyálj.
2018. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én néha kirakom magam után, néha nem, van amikor a pénztáros kérdezi, hogy honnan kezdődik, hol végződik az enyém. Túléljük :D
2018. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy nekem sokkal nagyobb herótom van attól, mikor valakik elkezdik a már lehelyezett elválasztót arrébb tologatni, meg az én cuccaim pakolni, tologatni, csak hogy nekik 3 centivel több helyük legyen és amit normálisan elrendezek, kényelmesen azt fogja és össze b..ssza.


Másik kedvencem mikor a hónaljam alatt elkezdenek előre pakolni, mintha nem mindegy lenne, hogy az alatt a 10 perc alatt amíg ott vár, mikor rakja ki a szarjait.


Illetve ami jó, az ék alakú elválasztó. Ha egyenesen teszem fel, akkor pont blokkolja a terméket viszont az érzékelő "átlát" rajta így bekövetkezik a katasztrófa és össze vissza keveredik minden ment a gép tolja mint az ökör.

2018. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!