Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt az elso mehany...

Milyen volt az elso mehany napotok penztaroskent?

Figyelt kérdés
En tegnap kasszaztam eletemben eloszor, es igencsak sokat benaztam. Volt hogy szrul adtam vissza, vagy ha kertek hogy a kartyarol vegyem le a pontokat akkor elrontottam es ki kellett vegul fizetnie az osszeget..:( Megdicsertek vegulis hogy ahhoz kepest egesz ugyes voltam, de bssza a dolog az agyamat :D

2019. máj. 3. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
nehany*
2019. máj. 3. 09:34
 2/4 anonim válasza:
34%

Először feszélyezve éreztem magam, de utána a főnököm Viktor megnyugtatott, hogy nem lesz baj, mert ha leváltanak minket, az offshore számlákra rejtett pénzt akkor is meg tudjuk tartani.

Üdv: Lőrinc

2019. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Első napomon anno én is nagyon izgultam, azért kezdetben necces volt figyelni a pénzre 8 órán keresztül. Minden pékterméknek, gyümölcsnek kódja van, volt hogy üvegblokkot hoztak, elég lassan is csináltam, habár a vevőknek nem volt bajuk. Munka után rögtön csináltam -7000 Ft-ot, eléggé csalódtam magamban, de rendes volt a csoportvezető, mondta, hogy próbálgassam ezt holnapig még fejben. Onnantól kezdve nagyon figyeltem, nem is lett minuszom, utána lassan belejöttem.
2019. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Iszonyat vacak, lassú pénztárgépet kaptam, volt, hogy többször kellett megnyomni az "entert" vagy mit, mire vette a lapot és továbblépett. 1000 volt a kódja a fehérkenyérnek, a legtöbb ember meg hogy hogy nem, kerek ezressel fizetett. Nem is tudom, hányszor kellett segítséget kérnem, mert véletlenül hozzáadtam még egy kr va kenyeret a számlához :D
2019. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!