Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Milyen volt az elso mehany napotok penztaroskent?

En tegnap kasszaztam eletemben eloszor, es igencsak sokat benaztam. Volt hogy szrul adtam vissza, vagy ha kertek hogy a kartyarol vegyem le a pontokat akkor elrontottam es ki kellett vegul fizetnie az osszeget..:( Megdicsertek vegulis hogy ahhoz kepest egesz ugyes voltam, de bssza a dolog az agyamat :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénztár, kassza, hiba

máj. 3. 09:34  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

nehany*

# 1/4Időpont máj. 3. 09:34 Privát üzenet

Először feszélyezve éreztem magam, de utána a főnököm Viktor megnyugtatott, hogy nem lesz baj, mert ha leváltanak minket, az offshore számlákra rejtett pénzt akkor is meg tudjuk tartani.

Üdv: Lőrinc

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 3. 09:42 Privát üzenet
Első napomon anno én is nagyon izgultam, azért kezdetben necces volt figyelni a pénzre 8 órán keresztül. Minden pékterméknek, gyümölcsnek kódja van, volt hogy üvegblokkot hoztak, elég lassan is csináltam, habár a vevőknek nem volt bajuk. Munka után rögtön csináltam -7000 Ft-ot, eléggé csalódtam magamban, de rendes volt a csoportvezető, mondta, hogy próbálgassam ezt holnapig még fejben. Onnantól kezdve nagyon figyeltem, nem is lett minuszom, utána lassan belejöttem.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 3. 09:54 Privát üzenet
Iszonyat vacak, lassú pénztárgépet kaptam, volt, hogy többször kellett megnyomni az "entert" vagy mit, mire vette a lapot és továbblépett. 1000 volt a kódja a fehérkenyérnek, a legtöbb ember meg hogy hogy nem, kerek ezressel fizetett. Nem is tudom, hányszor kellett segítséget kérnem, mert véletlenül hozzáadtam még egy kr va kenyeret a számlához :D

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 3. 10:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi volt a munkahelyeteken az eddigi legrosszabb napotok?
Gyorsettermi dolgozok, nektek milyen volt az elso napotok? Milyen (volt) ott dolgozni?
Ha valaki pénztárosként dolgozik akkor forintra pontosnak kell lennie az elszámolásnak vagy lehet valamennyi százalék hiány?
Aki a lidl-ben dolgozik 8 órában eladó pénztárosként annak hogy néz ki egy hét beosztása? A nettó pontosan mennyi most?
Portások, hol dolgoztok és hogyan telik a napotok?
Melyik jobb? Pénztárosként, vagy egy gyárban operátornét, betanított munkásként dolgozni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!