Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha részegen írtam a főnökömnek...

Ha részegen írtam a főnökömnek egy brutális emailt, azt utána hogy lehet kimagyarázni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 17:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
egyesek szerint látens meleg vagyok, a viselkedésem kissé nőies, ezt be is ismerem, meg szelíd vagyok, de eszem ágában sincs megsimogatnéimég egy férfi felkart se nemhogy többet. így szerintem max. viselkedésemben habitusomban emlékeztetek kissé a melegekre, épphogy csak annyira hogy be lehetne magyarázni ha valaki nagyon akarná, de ilyen vágyam egyáltalán nincs. a női testre vágyom. talán az még igaz, hogy nem vagyok egy határozott egyéniség a nők folyton felül akarnak kerekedni rajtam, ideig óráig sikerül is nekik, mert nehezemre esik lekezelni őket. (ezalatt nem a lekezelő magatartást értem, hanem nehezemre esik megérteni velük hogy uralkodni azért nem uralkodhatnak felettem, nem szívesen bántom meg őket, de előbb utóbb megértetem velük, mert lehet szelíd és gyengéd vagyok de hogy uraljanak azt már nem viselem el.)
2020. jún. 20. 18:47
 22/34 A kérdező kommentje:
ezt az egészet arra írom, hogy nem tudom miért hozta ki ezt belőlem az alkohol, de de bele lehetne magyarázni hogy van bennem valami ilyesmi. de józanul nem érezek ilyen késztetést, max. a személyiségem része ez a téma is valamennyire.
2020. jún. 20. 18:48
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak mond meg nekik, hogy részeg voltál. Ez csak akkor lesz kínos, ha amúgy elfogadta volna az ajánlatot 😅
2020. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
nem merek a szeme elé kerülni
2020. jún. 20. 22:25
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az írásod alapján teljesen normálisnak tűnsz, az egyenes úttól nincs jobb.
2020. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

ha nincs benne semmi személyes, amiről felismerhető a kapcsolatotok, akkor simán mondhatod azt, hogy részegen meg akartátok szívtani az egyik haverotokat, csak nagyon félrement.

én sem merném bevallani XD

2020. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
majd meséld el holnap, hogy mi volt. szólj, ha kell kajára pénz
2020. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődik, hogy Kedves Józsika!
2020. jún. 21. 17:23
 29/34 anonim ***** válasza:
benne van az emailcímében a neve? mert akkor még mindig mondhatod ezt a félrement dolgot, összetévesztetted az email címet
2020. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
nem lennék a helyedben. inkább lógnék fel indulás előtt a Titanicra..
2020. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!