Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetséges ez illetve...

Hogy lehetséges ez illetve mit lehetne ez ügyben tenni ?!

Figyelt kérdés
nem tudom más is van e ezzel így ennyi idősen akár hány szór ki teszem a lábam mást sem látok mint fiatal szerelmes párokat akik szinte sosincsenek egyedül mindig van kivel ide oda menni meg sose maradnak sokáig szinglik amint ki lépnek egy kapcsolatból már ott a következő és sokan nem hogy csak együtt vannak de egyűtt is laknak persze szülöknél úgy hogy mondjuk sok srác nem is dolgozok akkor hogy lehet hogy ezt ilyen sok szülő meg engedi én meg akármivel probálkozik mindig csak nemet kapok bár sokan azért mert sokan halottak ezt az rólam az már tiltanak is le van szóba se állnak velem hol ott pletyka mindenkiről bár nekem soha senki nem mondta el mit hallott de a legszomorubb az hogy soha senki nem kérdezte meg az én véleményen vagy ült volna le beszélgetni szerintem én el vagyok átkozva amiket a mai fiatalok át élnek azt én már sosem fogom talán világgá kellene menni
2020. jún. 20. 22:56
 1/1 anonim válasza:
Lehet azért nincs párod, mert nem használsz vesszőket, és nem értik, amit mondani akarsz.
2020. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!