Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég nem válaszol a...

Ha egy cég nem válaszol a leveleimre állás ügyben hol lehet panaszt tenni, vagy sehol mert kiröhögnek ha ezt elmondom?

Figyelt kérdés
Ha egy cég nem reagál, lehet valahol panaszt tenni, vagy ha ezt elmondom hogy panaszt tennék visítva kapnak röhögőgörcsöt, szal ilyennel nem foglalkozik senki. Valaki?
2017. jún. 3. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező válaszolniuk. Most előrébb vagy, ha megírják, sorry, de nem téged választottunk?

Tapli szokás, de igen általános, hogy nem szólnak vissza azoknak, akiket nem választottak.

Amúgy igen, kirohognek.

2017. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor sehol.


Na kösz.


Akkor ez van sajna.


Szóval lehet az bármilyen nagy cég hogy ők tuti korrektek ha nem akarnak felvenni törlik a leveleket.


Ennyi sajna.

2017. jún. 3. 15:29
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyit vissza lehetne írni hogy "szasz öcsi".
2017. jún. 3. 15:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem komolyan kerdezed, ugye??? 😂

Igen, ez nagyon bosszanto, de tovabb kell lepni, nem panaszt tenni. Ha tobb levelet is irtal, akkor mar kimerited a zaklatas fogalmat es ok panaszolnak majd be teged...

😂

Vagy gondolod, h ezek hatasara majd meggondoljak magukat es megis teged valasztanak?!

2017. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy céghez naponta több száz jelentkezés is befuthat. Szerinted ki a francnak van kedve az összesre válaszolni.


De ezt általában meg is említik, hogy nem válaszolnak mindenkinek, csak az általuk kiválasztott embereknek.


Nem értem mit pammogsz. És igen, egy ilyen panasztól visítanának a röhögéstől.

2017. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy álláshirdetésre akár több száz jelentkezés is érkezik. Ugye nem képzelted komolyan, hogy majd nekiállnak egyenként megválaszolni őket???
2017. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, az előzőt nem is olvastam, és szinte szó szerint ugyanazt írta :)

Nyilván nem véletlenül. Gondolkozz el.

2017. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ha tobb levelet is irtal, akkor mar kimerited a zaklatas fogalmat es ok panaszolnak majd be teged... "


Azért várjatok má gyerekek.


Nem kell a hülyeség.


Én egyébként aki ír 5 levelet annak visszaírnék hogy a cégnél az illetőnek semmi esélye, kerítést festeni sem, vagy a kertbe szemetet szedni.

2017. jún. 3. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért írtál levelet a cégnek, mert állást hirdettek meg és te jelentkeztél rá...

Akkor ne is várj levelet. Kapsz, ha interjúra hívnak vagy ha felvettek.

Esetleg (nagy eséllyel) egy automatikus levelet kapsz, hogy: bocs, nem téged választottunk.

2017. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Mikor meghirdetek egy állást -nem viccelek- 300-400 e-mail érkezik.

Az elején visszaírtam mindenkinek és jöttek a visszalevelek hogy "miért nem engem választottak?" "mi volt a baj velem?" "Feljelentem magukat mert biztos a korom miatt nem engem választottak" stb...

Több száz emailre egyesével válaszolni meg több óra, ami gond ha az embernek helyette ezer más dologgal kellene foglalkoznia. Remélem már érted miért nem válaszolnak.

2017. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!