Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek vigyorog magában?

Minek vigyorog magában?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. 3 éve összevesztünk. Nekem nagyon tetszik, fura hogy azután lett vonzalmam hozzá hogy nem foglalkozott velem. Azért szerintem nála se aludt ki a parázs mert mindig megakad rajtam a tekintete. Viszont ha úgy adja a helyzet hogy velem szemben kell lennie mellettem megy el, akkor vigyorog az orra alatt. Min vigyorog? Néhány éve még még búval.bsz*tt volt mikor vitáztunk.

2020. jún. 21. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Teged nevet ki.


A 0 onbecsulesedet. Ahhoz vonzodsz aki nem torodik veled, nem szanalmas ez?

2020. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit ferde a világnézeted nem? Felejtsd el ha nem akarsz kiszúrni magaddal.
2020. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most van, vagy volt? De hagyd csak, hogy vigyorogjon, neked megvan az, hogy hülynek nzheted.
2020. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet az új barátjaival beszéltek valamit rólad és azért vigyorog. Egyik barátnőmmel is van egy ilyen belsős viccünk az egyik csajról az osztályba,aki szó szerint egy féreg és amikor meglássuk kicsi tartsa,hogy ne nevessünk.

De lehet nálad nem ez a szitu.

2020. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod,van egy olyan fogalom,hogy fejlődés.Nem biztos,hogy éppen miattad mosolyog.Bármennyire is ritka a magyaroknál az "ok nélküli" mosolygás,attól valaki hozzá szokhat.
2020. jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!