Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem tudok állandóan vigyoro...

Én nem tudok állandóan vigyorogni és eljátszani azt hazudni mintha semmi baj nem lenne, baj?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell mindig mindenképp a tökéletest a happyt játszani, ugyanis vannak dolgok amik miatt én nem tudok mindig boldog lenni, de ezt látom egy összejövetelkor vagy ha találkoznak emberek.. mindenki örül s mindenki olyan erőltetetten meghazudtolja magát, mintha minden rendbe lenne.. Oké, vannak olyanok akik tényleg örülnek meg nincs semmi problémájuk az életben, azok meg tehetik.. de nekem van egyéb kisebb bajom is, mellesleg fárasztónak tartom hogy állandóan eljátszam hogy minden perfekt.. egyszerüen nem jön zsigerből
2016. nov. 5. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy baj?

Egyáltalán kit érdekel?

2016. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért tesztek fel olyan kérdéseket amikre tudjátok magatok is a választ?
2016. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak problémái. Azért csinálják ezt az emberek, mert nem akarják másokra ráeröltetni a sajátjaikat, és emellett ha lehet akkor megpróbálják a problémák ellenére kiélvezni az idrjüket ami rohamosan fogy.
2016. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány embernek kényszere, hogy folyton röhögjön, nevessen, mosolyogjon. Hát ha nekik így jó, akkor tegyék. De ha el kell viselni őket, az nem könnyű, de nincs mit tenni.
2016. dec. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!