Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek azzal, hogyha...

Mit kezdjek azzal, hogyha rendszeresen "elborul az agyam"?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy olyan rossz emberi tulajdonságom, hogy nagyon el tud borulni az agyam. Mechanikához közeli hobbim, illetve munkám van, és rendszeresen van az, hogy valami nem sikerül elsőre, nem úgy sikerül ahogy akartam, nem passzol, stbstb, és ilyenkor nagyon ideges tudok lenni. Ha hozzám szól valaki, kiabálok vele, ha valami máshoz fogok neki, akkor idegből csinálom, ütök-csapkodok dolgokat... És tudom, hogy ez nem jó. Utólag ilyenkor rettentően szégyellem magam azokért amiket csinálok. Mit tudok tenni, hogy már a düh pillanatában megnyugodjak, és ne kezdjek el "tombolni"? Többek közt ezért nincs még kapcsolatom, mert kívülállóként senki nem tudja rólam, hogy egy állat vagyok ha elborul az agyam, de ezen mindenképpen szeretnék változtatni.
2020. jún. 22. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van,minden apróságon felkapom a vizet. mindig azt a technikát használom,hogy elszámolok 3-ig vagy arra gondolok,hogy mekkora hülye vagyok én most. azon kivül,hogy próbálod megnyugtatni magad nagyon semmit se tudsz csinálni. a gyógyszer se olyan,hogy 2 másodperc alatt hasson. úgy tudom kezeléssel lehet csökkenteni a düh kitöréseket.
2020. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Háziorvostól kérj pszichiátriára beutalót! És ezt nem bántásból írtam.
2020. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Phszihiáter meg napi 3X1 szem nyugtató
2020. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vicces hogy bármit kiírok ahol problémám van, valaki tuti beírja a pszichológust/pszichiátriát :D nem.

Nyugtató van itthon, de addig sose merek elmenni hogy bevegyem. 1-1 alkalom már volt rá, le is hozott az életről, de nem szeretnék azon élni.

2020. jún. 22. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Hát pedig nem lesz más választásod

Vagy elmész phszihiátriára és szeded a nyugtatókat az idegbetegségedre vagy pedig éled tovább az idegbeteg életed de akkor ne sajnálkozz és ne panaszkodj

Mellesleg eljárhatnál küzdősportra, ott majd párszor orrba vágnak aztán megtanulod a szellemi fegyelmet

2020. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szinten ilyesmi van velem, de en inkabb a visszautasitastol es egyeb ilyesmiktol erzek igy. Ha konkretan valaki nem ir vissza mindenfele negativ gondolatom tamad es nagyon nagy lelki ero kell, hogy ne kuldjem el a pitsaba. :D


Aztan neha jon a meglepo valasz: csak nem volt ideje, stb. Ilyenkor meg szegyenkezek, hogy en barom mar mindent kombinaltam ossze-vissza.

2020. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!