Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness versenyen hogyan...

Fitness versenyen hogyan lehet indulni? Lassan 11 éve edzek rendszeresen, szeretnék most már elérni vele valamit! Hogyan kezdjek hozzá? 23/F

Figyelt kérdés
Milyen feltételekkel lehet indulni egy ilyen versenyen ? illetve van olyan személy vagy csapat aki erre felkészít vagy magamat kell ?? Persze Natural-ba ! Akinek van hozzá tapasztalata vagy érthozzá legyen szíves segítsen !
2017. jún. 19. 16:52
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Van olyan verseny amin simán indulhatsz, befizeted a nevezési díjat és annyi. Pl Body sport kupa, superbody. Mondjuk ezeken naturalon nulla esélyed lenne. Az INBA az natural verseny elvileg, azon próbálkozz. Felkészülhetsz egyedül is, de jobb ha van egy tapasztalt edződ.
2017. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutathatnal egy kepet a formadrol, hogy egyaltalan erdemes lenne versenyezned? Jo a genetikad hozza? Azert egy verseny felkeszules nem ket forint. Naturalban csak az inba versenyen van eselyed. Keress ra a verseny kiirasra, ott minden le van irva.
2017. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi szamit jo genetikanak ?! Igazabol gondolkoztam rajta en is hogy felfogadok egy profit edzot , igazabol nagy álmom hogx versenyezzek jol kereso munkahelyem van szoval penz annyira nem szamit ! Persze ha őrult sok penzrol beszelunk !
2017. jún. 19. 21:09
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Megfelelő arányok, kis csípő, széles vall, vékony izuletek, jó izomtapadás.
2017. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hála isten széles vállú vagyok , meg a hátam is nagy ez biztato :) mondjuk csak 170 cm vagyok ez baj ??
2017. jún. 19. 21:25
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Az nem gond. A legtöbb sikeres testépítő az inkább alacsony vagy nem túl magas.
2017. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem gond ha alacsony vagy, de a szeles vall keskeny csipo nem hatrany ;)
2017. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!