Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt mondta, ne nagyon...

Apukám azt mondta, ne nagyon álmodjak arról, hogy hűséges férfit találok magamnak. Miért mondhatta?

Figyelt kérdés

Jó indulatból, hogy felkészítsen az igazságra, és ezzel megóvjon a csalódástól?


Rossz indulatból, hogy azt éreztesse, én nem érdemlek hű férjet, nem érek annyit, hogy ezt az "áldozatot" (önmegtartóztatás, többek között amitől emberek vagyunk) meghozza értem egy férfi?


Önigazolásból, mert ő sem tudott hű lenni anyukámhoz, és ezzel igazolja, hogy az összes férfi hűtlen, így nem érzi magát olyan rossznak, mert nem vele van a baj?


Teljesen lelombozott, és érthetetlen, hogy szülőként miért mondott ilyet, de nem akarok rákérdezni, mert újból fel kellene ahhoz hoznom a témát, és elég kínos, meg hát őszintén, hánynom is kell az egésztől.



2012. febr. 24. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Pfúúú és akkor mert apukád azt mondta hogy összedől a világ akkor a szemedben is összedől a világ?


Hány éves vagy?

2012. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem magából indult ki...Szánalmas.

Ne hallgass rá, rengeteg hűséges nő és férfi van.

2012. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. válaszadóval.
2012. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Figyelmedbe ajánlanám az emberről szóló részt:

[link]

2012. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Önigazolásból, mert ő sem tudott hű lenni anyukámhoz, és ezzel igazolja, hogy az összes férfi hűtlen, így nem érzi magát olyan rossznak, mert nem vele van a baj?"


Ott a pont. Ahogy észrevettem sok szülő ilyen, mindig úgy próbálják beállítani a saját és gyerekeik világnézetét hogy ők maguk ne lehessenek hibásak semmiért még a saját szemükben se. Mert ők maguk nem vállalják a felelősséget a tetteikért. Azt akarják hogy továbbra is tévedhetetlennek higgyék őket a gyerekeik pedig ez úgyse fog menni.

És ha belegondolsz az ilyen szülő önző. Önző mert pl. a te apád is hajlandó előre tönkretenni a kapcsolataidat csak ő maga ne nézzen szembe a saját maga által elkövetett hibákkal. Egy szót se higgy el neki!

2012. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Apukád nagyon szeret téged. Nyilván ő is tudja, hogy vannak hűséges férfiak, de a zöme hazug disznó. Nem szeretné, hogy egy álomvilágban, illúziók közt élj, szeretne megóvni a nagy csalódástól. Szóval szerintem az 1-es teóriád a helyes. :)
2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Nyilván ő is tudja, hogy vannak hűséges férfiak, de a zöme hazug disznó."


Ha azt mondta volna, hogy jól válogassam meg, meg legyek óvatos, azt megértem, de úgy mondta, hogy egyáltalán ne is számítsak rá.

2012. febr. 24. 11:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Hiába próbál az ember jól választani. :(
2012. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezik hűséges odaadó férfi, csak az ő önbecsülésüket a suli idő alatt lelombozták,mert a tiniknek a normális viselkedés egyenlő a lúzerséggel ezért nem nagyon jön veled szembe az utcán, meg kell őket találni. Apukád meg magából indul ki, egoista aki szerint minden férfi olyan a világban mint ő, mert ő tudja, mert ő "férfi"
2012. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. Apukád magát mentegeti ezzel.

2. Verzió: azért is mondhatta, ha te alapból olyan típus vagy aki nem marad sokáig egy fiú mellett, olyan facebookon enyelgős vasalthajú maca. Sok kapcsolatod volt már?

2012. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!