Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok körében miért gyakori...

A csajok körében miért gyakori ez a mezitlábos szelfizgetés? Valami divat vagy mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

Gyakran látom facebook-on is, hogy pár csaj olyan fotót tölt fel magáról, amin az ágyon fekve támasztja a fejét miközben szelfizik, szendén mosolyog és a képbe belelóg a csupasz lábfeje. Külföldi oldalakon "pin on feet" kulcsszóval találtam ilyen képeket:

[link]

[link]

[link]


Ennek van valami divatja/eredete vagy sok csaj miért szereti így fotózni magát?



2020. jún. 23. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Le lehet pontozni,de nem hattok meg. Ha igaz amit a hetes ír,most aki azért csinál ilyen képeket hogy a nyálcsorgatókat provokálja,az különb náluk? De mindegy lehet lepontozni ezt is,de biztos én vagyok az egyetlen aki ebbe nem lát logikát...
2020. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Mivaaan? :D ezzel provokálni? Ezek egyszerű képek, nincs kint a csajoknak semmilyük, aki ezekre rágerjed, beteg. Vagy még sose látott élőben nőt.
2020. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Én a hetes válaszára reagáltam utolsó. Ő se a kérdésre válaszolt,csak elmondta hogy nem szívleli a nyálcsorgatókat meg a képkéregetőket. Lehet válaszként is értelmezni,viszont bármit értelmezhetsz mögötte.
2020. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Ti mindig azt hiszitek hogy a nők mindent miattatok csinálnak? Ez csak egy egyszerű póz, nincs benne semmi hátsó szándék, ti láttok bele mindent, idióták...
2020. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Minden no azt posztol es vesz fel amit akar, senki sem kérte, hogy csorogjon a nyalatok. Egy no se azert csinálja amit csinal, hogy nektek bejojjon oké?
2020. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, csak, hogy tisztázzuk! Én az #5 /kérdező kommentje/ re válaszolva írtam a 7.választ, hogy utáljuk a nyálcsorgatókat. Ez így is van. Felkerül egy ilyen kép, aminek semmi jelentősége nincs, csak egy poszt, erre nektek beindul a fantáziátok és olyan dolgokat képzeltek oda, ami nincs. Nem minden rólatok és a fétiseitekről szól. Verd ki rá, ha neked élvezet, de ne zaklasd a posztolót az üzeneteiddel. Ezzel az erővel semmit sem rakhatnánk ki, mert kinek ez, kinek az a fétise és ne húzzuk már az agyatokat... Ugyan már...
2020. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de lábimádó pasiként tetszenek ezek a képek :D
2020. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok az idióta amiért félreértelmeztem egy félreértelmezhető hozzászólást. Elnézést,az idióta bocsánatot kér. Nem láttam át azt,hogy az ötös hozzászólásra reagált,de ezek szerint ti se amit én idehánytam.Viszont azt sajnálom,hogy ennyiből azt szűrtétek le,hogy körülöttem forog a világ,ez nem az én előíteletességem tanúsítja. Csak az igazságtalanságot gyűlölöm mindössze.
2020. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
93%

A

10es összefoglalta a lényeget. :D


Persze szegények sose tudhatják biztosan, hogy aki névtelenül éppen rájuk ír, az pont nem egy 185 centis, izmos, álomtestű, nagyfarkú bankárpasi-e. :D

2020. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!