Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a pszichológiai magyarázata...

Mi a pszichológiai magyarázata ha névtelen fórumon valakit túlságosan is biztatnak és optimisták?

Figyelt kérdés

Hamarosan államvizsgám lesz és kíváncsiságból rábukkantam egy fórumra (talán nl café), ahol valaki parázott a régebbi államvizsgája miatt és mindenki összesereglett, hogy "Nyugi, no para, könnyebb, mint az érettségi" meg "nekünk pár mondatot kellett mondani meg a bizottság engedte, hogy arról beszéljünk amiről szeretünk" ja és a kedvencem: "nem volt szóbeli, hanem összeültünk és együtt beszéltük meg a tételt életem legkönnyebb vizsgája volt"/"csak azt buktatják meg aki meg se szólal" (ELTE).

Nos nyilvánvaló, hogy ezek szedett-vetett hazugságok, mert a 2-esért is hosszú percekig folyamatosan kell tudnod megállás nélkül beszélni az anyagról, de kérdezem én, hogy mi érdeke van valakinek ennyire biztatni a másikat egy névtelen fórumon?


2020. jan. 2. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Valóban piti dolog volt az államvizsga. Attól, hogy te ezt szedett vedett hazugságnak gondolod, attól még igaz. Bármely vizsgám nehezebb volt annál. Ez csak akkor nem.igaz, ha könnyű szakra jártál, akkor szívás, mert itt fingatják a népet.
2020. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, máshol hogy megy. Én távoktatáson tanultam, ahol azért jóval lazábbak voltak minden téren, mint nappalin.

Az államvizsgám pite volt, komolyan, de szerencse is kellett hozzá. Az előttem levő hallottam, hogy vért izzad egy adózásról szóló tétellel. Én meg kihúztam egy olyan feladatot, hogy megfordítottam a lapot, hogy jó-jó, de hol a többi kérdés...? :D

2020. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ah államvizsga tébyleg lófac. Mármint nekünk csak a szakdolit kellett előadni, ami olyan téma, volt, ami 100%-ban érdekelt. Tehát mindent tudtam róla, hiszen fél éven keresztül csak azzal a szűkebb témakörrel foglalkoztam.
2020. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok hülyeségek. Az államvizsga mindenhol más, van ahol csak a szakdogát kell megvédeni, az a legprimitívebb és van ahol a szakdogát is meg kell védeni meg van k**** sok tétel is mellette.
2020. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!