Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomnövelő-függő vagyok?

Önbizalomnövelő-függő vagyok?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetek valakivel, erős késztetést érzek növelni az önbizalmát. Jól tudom, mennyire rossz, amikor az embert nem támogatja senki, nem ismerik el, vagy még meg is alázzák. A baj az, hogy önkéntelenül is eltűnik a saját személyiségem, hozzá sem tudok tenni semmit magamból a beszélgetéshez, mert lefoglal, hogy a másik egoját fényezzem. És ez nem tudatos, közben észre se veszem magam, csak utólag. Valószínűleg ezért sikertelenek a kapcsolataim, mert meg sem ismernek igazán, annyira átadok minden teret másoknak. Tapasztalt még ilyet valaki?

2020. jún. 24. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valtsd ki az iparengedelyt erre megélnél belőle,simán
2020. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet. :D
2020. jún. 24. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy.
2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan azt szeretnéd, hogy mások elfogadjanak. Tudat alatt ezért próbálod annyira felhúzni a másik egóját, hogy ezáltal megkedveljen téged. Próbálj meg kibontakozni, ne görcsösen azon lenni, hogy a másiknak megfelelj. Hiszen, ha ennyire elnyomod magad, akkor nem tudsz kibontakozni és akkor a kapcsolataid sem lesznek sikeresek. Nem kell egománnak lenni, lenni csak saját magaddal törődni, viszont nem árt kicsit magadat is előtérbe helyezni. Beszélj magadról is, még akkor is, ha azt érzed ez másokat úgysem érdekelne. Mert valószínűleg nem így van, csak te beszéled be magadnak.
2020. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos vagyok. Bepisiltem általánosban, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom. Büdi Lilinek és Pisi Lilinek csúfoltak.
2020. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A life-coach vonal a mai világban nagyon menő terület.

Képezd magadat ilyen téren, és terjeszd a tanítást:)!

2020. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!