Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatal generáció, 2000...

A mai fiatal generáció, 2000 után születettek, szerintetek is mások?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sokkal idősebb, 27, de valahogy elképedek a mai generáción.

Tudom, hogy minden generáció más, de ez valahogy brutálisan elfajzott.

Amikor én gyerek voltam, 10 körüli, minket is szidtak, de ezekhez képest piskóták voltunk :D

Ha egy idősebb ránk szólt, azért leálltunk. Mai gyerekek semmi tiszteletet nem mutatnak az idősek felé sem. Tisztelet a kivételnek



2020. jún. 24. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Én 35 éves vagyok, és ránk is pont ugyanezt mondták. :) Bizonyos dolgok, úgy tűnik, nem változnak.
2020. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Ok boomer
2020. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
2000 éve is elfajzott volt már az új generáció az idősebbek szerint, konkrétan vannak ilyen írott forrásaink, amiben ezekre panaszkodnak. Néha elgondolkodom, hogy milyen tisztelettudó aranyemberek élhettek még az őskorban.
2020. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem meg tök ugyanolyanok a gyerekeim, mint mi voltunk, vagy mint a nagyszüleim, csak a technika változott közben. Többezer éve is ez volt a menő, hogy ezek a mai fiatalok! De hogy valaki már 27 évesen gonosz macskás öregasszony legyen, elképesztő. :D
2020. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Minimális a különbség. Tény, hogy az iskolai fegyelmezést visszaszorították valamennyire, de amikor én voltam iskolás akkor is voltak kezelhetetlen esetek, illetve 2000 után született ismerőseim/rokonaim teljesen normálisak és tisztelettudóak.
2020. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

"A fiatalság ma szereti a luxust. Rossz a modora, megveti a tekintélyt, nem tiszteli az időseket s cseveg, ahol dolgozni kellene. A fiatalok már nem állnak fel, ha egy idősebb lép be a szobába. Visszabeszélnek szüleiknek, fecsegnek a társaságban, nyelik az asztalnál az ételt, lábukat keresztbe teszik és zsarnokoskodnak szüleik felett."

Tudod, mikor és ki írta ezeket a sorokat? Szókratész 2400 éve. A probléma, úgy látszik, azóta sem oldódott meg. :)

2020. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Én azon képedek ell,amikor látom,hogy néhány gyerek mennyire hozzánőtt a számítógéphez,telefonhoz.
2020. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Emlékszem gyerekként milyen idegesítő volt hallgatni ahogy a felnőttek folyton "bezzeg a mai fiatalok"oznak. Jó tudni hogy a mi generációnk sem lett más felnőttként.


Személyiségben nem mások a mai gyerekek,csak felnőttél, és a nosztalgia megszépiti az emlékezetedben a gyerekkorodat, míg a mostani fiatalokra már felnőtt (kritikus) szemmel nézel.

2020. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha lett volna gyakori, akkor ezt a kérdést minden évtizedben feltették volna.

-ugye milyen furák a ‘90esek?

-ugye milyen bunkóak a ‘80asok?

-ugye milyen tiszteletlenek a ‘70esek?

Ésatöbbi, ésatöbbi. Mindig a legújabb generáció a legfurább, legtiszteletlenebb, legneveletlenebb, a korábbiak pedig mindig tökéletesek voltak. :) Ez a világ rendje.

2020. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy még túl fiatal "mai fiatalozni"? Kb. 40+ éves korukban szokták az emberek elkezdeni szidni a következő generációt.
2020. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!