Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatal generáció, 2000...

A mai fiatal generáció, 2000 után születettek, szerintetek is mások?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sokkal idősebb, 27, de valahogy elképedek a mai generáción.

Tudom, hogy minden generáció más, de ez valahogy brutálisan elfajzott.

Amikor én gyerek voltam, 10 körüli, minket is szidtak, de ezekhez képest piskóták voltunk :D

Ha egy idősebb ránk szólt, azért leálltunk. Mai gyerekek semmi tiszteletet nem mutatnak az idősek felé sem. Tisztelet a kivételnek



2020. jún. 24. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már olvastam itt olyat is, amikor egy nyolcadikos kesergett azon, hogy az elsősök szemtelenkednek vele, pedig az ő generációja még tisztelte a nagyokat. :)
2020. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Már a 1995-től kezdődőek is másabbak.
2020. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Sokuknak a szülei nem tisztelik egymást. Egymásra licitálva próbálják a maguk oldalára állítani a gyereket, aki így hozzászokik ahhoz, hogy ő a világ közepe.
2020. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Bezzeg régen még puszta kézzel vadászták a mamutot, nem holmi botokkal meg csapdákkal...
2020. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%

Nyugi kérdező . Én megértelek :D Érdekes amúgy ez a bűvös 2000 . Az ismerőseimmel pont erről beszélgettünk . Hogy azok a fiatalok akik utána születtek . Eléggé furcsák . Szóval van benne valami .


25/F

2020. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagynenem 15 evvel ezelott a koromlakkon bukott ki... altalanos iskolaba, micsoda dolog. Imadom, hogy a 21 evesek is jonnek a “bezzeg az en idomben” dumaval.
2020. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!