Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis ha a legjobbnak vélt...

Normalis ha a legjobbnak vélt barátnőmön eszrevettem hogy nem örül az én oromeimnek?

Figyelt kérdés
Ő mindig szeret nekem dicsekedni, hogy neki milye van stb. En csak ritkán beszelek olyan dologról ami pénzről szól, mert mi jobb körülmények között is élünk, mint ők, eppen ezért figyelek erre a temara. Viszont már ott tartunk hogy még annyit se mondhatok előtte, hogy pl fodrasznal voltam, mert egyből lefikazza a hajam vagy bármi olyan dolgot aminek en örülök. Se ő folyamat mondja hogy ezt vett, azt vett maganak. A ferjemmel lecsereltuk az autonkat mar vagy fél eve, de direkt nem mondtuk nekik, mert nem voltunk kivancsiak a lefikazasukra,mert ők nem tehetik meg hogy vegyenek drágább autot. Amivel gond nincs, minket ez nem erdekel, csak őket.

2020. jún. 24. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos az anyagi különbségek állnak a háttérben?
2020. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Irigy. Nem a legjobb barinőd. Max te vagy a legjobb barinője, de ő neked biztosan nem.
2020. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azta,ahogy én ezt most így olvastam teljesen a saját helyzetemben érzem magam,nekem is van ilyen barátnőm(kicsit más a szitu de tökre megértlek)

Szerintem ez féltéenység mert ő magába tudja hogy neked jobb ez életed de probálja ugy feltüntetni mindha az ővé lenne a jobb😪legalabis én ezt szürtem le,csak azt nem értem az ilyen minek mondja magát barátnak?

2020. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek a nők közötti barátságban, van az a barátságnak tűnő felállás, amikor az élet valamilyen okból sorstársakként egymás mellé sodor titeket, és van az, hogy az egyik el van szállva magától, és kell neki egy (vagy több) udvarhölgy, aki imádja őt. A barátnőd itt úrnő szeretne lenni, és téged szeretne csicskásnak, csak hát a tények mindig szembejönnek, amik azt mutatják, te vagy a jobb, kettőtök közül, ha rád irigy. Annyi meg nincs benne, hogy ezt bevallja magának, és szakítson veled, és keressen a szerephez méltó jelöltet, ezért próbál téged lehúzni erre a szintre.
2020. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én kezdő autószerelőként mindig meg is lepődök, amikor valaki lecseréli az autóját, egy drágábbra....:D

Na ennél a pontnál szokott a főnökség tenyere viszketni, nem kicsit, hogy nem kevés lé áll majd a házhoz.

Csak vicces, amikor valaki egy pl K astrával nekiáll a szomszéd Pityunál kuncsorogni, hogy cserélj már vezérlést, lengőkarokat, mertcsak....

Bár lehet, rám is mondanák egy ilyen észrevétel után, hogy irigy vagyok, én inkább úgy nevezném magam, nem vagyok hülye. :D

2020. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

hú, hallod, kollégiumi lakótársam dettó ugyanez XD

pedig én a magyar felsőközépből kerültem külföldre, ő a helyi középosztály, tehát annyira nem feltűnően gazdagabb nálam, nálunk, de feszt ez megy... ha ő vesz két tányért, akkor milyen jó és okos ötlet volt tőle és nézzem meg milyen szép tányérok, ha én veszek egy bögrét akkor... még csak le sem fikázza csak ilyen "ú, jó ötlet volt hogy vettél egy bögrét, de én annyival jobb ízléssel választottam volna sokkal jobb árút"

szóval ja, feszt érezteti hogy úgyse tudom olyan jól csinálni (a bármit) mint ő

le kell szrni mit mond.

2020. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5/6-os,mindenki arra költi a pénzét, amire szeretne! Ha én új K Astrat akarok venni akkor azt veszem, mert en dolgoztam meg a penzemert es én tudom, hogy nekem mi mennyit ér, mi tesz boldoggá! Kezdő autoszerelokent pedig a legjobbakat kívánom Neked és remélem idővel másként látod majd a dolgokat Te is, nem csak a negativakat! A legjobbakat!
2020. jún. 25. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet ertek a kerdezovel,ha őt egy új auto boldoggá teszi es van rá penze miert ne vehetné meg?csak azert mer masnak ez fáj már ő nem lehet boldog?

Ha valakinek sok a penze mer kell ra irigykedni?

En mindig azt mondom mindenkinek van lehetosege,aljon neki ne pedig masokra irigykedjen.

Az a baj h az irigy g.ci nepek csak a jot lassak de azt nem hogy azer mennyit kellet dolgozni nem pedig a segget vakarni:)lehet leertekelni de ha faj is barkinek ez az igazsag

2020. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!