Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek jobb beszélgetőp...

Hogyan legyek jobb beszélgetőpartner?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Egy darabig mindig van téma, de aztán csak úgy elfogy. Mit kellene tennem? Legyek figyelmesebb és említsek meg több apró részletet, vagy hogyan? :(

2020. jún. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó és tartalmas beszélgetéshez egy jó és tartalmas, intelligens partner is kell:) Ha csak te vagy az, az mindig kevés:)
2020. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Tájékozódj, keress hobbikat. Nem kell mindenhez értened, de az azért jó lenne, ha az aktualitásokról lenne valami véleményed vagy tudnál róluk, plusz ha a hobbijaidról tudnál olyanokkal dumálni, akiket szintén érdekel az adott dolog. Illetve nekem még az vált be olyan embereknél, akikkel semmi közös témát nem találtam, hogy úgy álltam hozzájuk, mint aki tanulni szeretne róluk és az általuk szeretett dolgokról. És általában kérdeztem specifikusabb dolgokról őket a hobbijukkal kapcsolatban, próbáltam őket megérteni, hogy mit miért szeretnek és mit miért gondolnak úgy, ahogy. Illetve próbáltam valami visszajelzést is adni, hogy én mit gondolok, mit tartok érdekesnek azon belül, ami őket is érdekli, ilyesmi. A többi beszédtémánk meg már a közös élményeinkből jött, nyilván ha voltak közös emlékek, akkor tudtunk arról nosztalgiázni, annak kapcsán új dolgokról beszélgetni, stb.
2020. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aktuális hírekről tájékozódjál nem csak politika hanem hírességek is még a hobbiról kinek mi a hobbija mit szeret enni vagy melyik fimet szereti nézni, szokott-e netezni. Ott van még a zene, könyv, kedvenc együttes vagy énekes, kedvenc író, számítógépes játékok.
2020. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. júl. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!