Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért paráznak ennyire...

Egyesek miért paráznak ennyire fölöslegesen idegbeteg, stresszes módon a vírustól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra például:


- Bemegyek vásárolni egy pultnál fizetéses rendszerű boltba. Értelemszerűen ott is másfélméteres távolságot kell tartani, ez tiszta. A vásárolt dolgokkal megyek a pult felé, ahol egy vásárló éppen fizet. Még kb. 5 méterre vagyok tőle (nyilván megállok, ha másfélhez érek), de rámszól, hogy legyek szíves tartani a távolságot.


- Zárom ki a bicajt. A mellettem lévő lezáróhely több, mint 3 méterre van, de a nő, akié az a bicaj, addig nem meri kizárni, amíg én el nem megyek.


-A pálmát az a fickó viszi, akit tegnap láttam. Megy az autójával, felhúzott ablakokkal, és maszkot visel.


És ezek még talán enyhébb esetek. Hallottam már olyanról is, hogy valaki ordibálni kezdett, a másikat gyilkosnak nevezte, meg ilyenek. Mi játszódik le az ilyenekben?



2020. jún. 26. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Birkák. Elhisznek minden hülyeséget, amit a tv-ben adnak és teljesen életképtelen barmokká váltak.

Az egyik barátnőmre meg rám a zebránál állva szólt ránk egy nő, hogy mi miért állunk egymáshoz ilyen közel (Barátnőmmel), álljunk távol egymástól.

Majdnem megkérdeztem tőle mi a büdös f*szom köze van hozzánk, foglalkozzon saját magával inkább.

2020. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére csak az emberek kevés százaléka ilyen paranoiás. Józanul kell gondolkodni és nem lesz baj.
2020. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert leginkább a médiából értesülnek a dolgokról, ahol azt sulykolják az emberekbe, hogy sorra halnak bele az emberek a koronavírusba, és itt a világvége. Ha rendszeresen néznék tévéhíradót, valószínűleg én is így ráparáznék az egészre.
2020. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Buták.


Amúgy mi az a "kizárni"?

2020. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4: Lezárt bicajt kizárni. De nem erről szól a kérdés.
2020. jún. 26. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Ja, magyarul KINYITNI.
2020. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt fejezzük be a nyeltvantrollkodást! Köszi!
2020. jún. 26. 17:51
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Tanulj meg magyarul, és akkor befejezzük.
2020. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert ismeretlen a dolog, sok új-, ugyanakkor sok dezinfó is kering róla, így kimatekolni, hogy mi a szitu, nem mindenkinek okés.
2020. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
89%
Nekem a maszkban edző emberek viszik a prímet.
2020. jún. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!