Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha introvertált vagyok és azt...

Ha introvertált vagyok és azt irják álláshoz: Jó kommunikáció képesség, jó csapatjátékos szellem, megnyerő, kreativ. Akkor fölösleges próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan állás ahol ne irnák valamelyiket. volt már tapasztalatom ilyen munkába és általában azt hitték hogy hülye vagyok, vagy hogy érdektelen, nem érdekel a munka, és általába nem tudtak ezzel mit kezdeni. Tehát kérdés, milyen lehetősége van erre egy introvertált embernek ?
2016. ápr. 5. 16:11
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Teljesen tőled függ, egy introvertált is lehet jó kommunikációs készségű, megnyerő ember, de ha nem érzed kényelmesnek ezt a feladatkört vagy ezeket a dolgokat, én nem erőltetném.
2016. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :)
2016. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lassan már minden álláshirdetéshez odaírják, a bányásztól kezdve a hidegburkolón át a mérnökig.

Azt gondold át, hogy menne-e neked az a munka? Jól éreznéd-e benne magad, produktív tudnál-e lenni?

2016. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai álláshírdetések lassan mindegyikéhez olyan elvárásokat írnak,amiket még Einstein se tudna teljesíteni egyszerre. Én egyszerűen kihámozom a szövegből,hogy milyen végzettség kell az adott melóhoz,aztán ha azok megvannak akkor jelentkezek rá. A többit el se olvasd mert olyanokat írnak ,amitől már a jelentkezéstől is elmegy a kedved ! :-D
2016. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, tiszta nevetséges az egész, én nemtom hol élnek.. másik kedvenc mikor olyan munkakör hogy semmi köze a kommunikációhoz, mert olyan szak, vagy munka ahol általában egyedül kell csinálni.. nem értem mi a... irják oda hogy jó kommunikációsképesség, mert már az nem számit kommunikációnak hogy 1-2 szót mondok vagy csak köszönök, szólok kollegához, vagy nemtom biztos azt várják hogy olyan menjen akinek benem áll a szája és végig pletykálja az egészet.. Csak azért ugye hogy jajdejó meglegyen a "csapatszellem a fiatalos lendületes közösség.. komoly tiszta nyomorékok, téves hiedelembe élnek, nincsennek tisztába szavak jelentésével..
2016. ápr. 5. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt minden álláshirdetésnél írják, még olyanoknál is, ahol egész nap egyedül dolgozol és nem kell kommunikálnod senkivel. Szóval ne aggódj, ennek ellenére jelentkezhetsz a munkára nyugodtan.

A versenyképes keresletet is írják mindenhol pedig általában ez magyarra lefordítva annyit jelent, hogy minimálbér. XD

2016. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!