Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki tűfóbiás?

Mitől lesz valaki tűfóbiás?

Figyelt kérdés

#tűróbia
2020. jún. 26. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

fél az injekciótól,fél egy tűt tartani a kezébe,fél a varrástól stb.

mindentől fél ami tűvel kapcsolatos

2020. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom csak az injekciós tűről fél. Ha szeretnéd le írom mi történt .
2020. jún. 26. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan írd le,ha ide nem akarok akkor privátba
2020. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen csak az injekcios tütöl.


En az vagyok. Az okàt nemigen tudom. De lehet abbol ered hogy kisgyerekként folyamat vitt anyám vèrvételre meg allando injekciokra (asszem keveset ettem, az volt a baj), es emlekszem az egyikre, hogy mire végigvàrtuk a sort es nekünk kellett volna következni, kértem anyàt hogy àlljunk leghàtra. Anya kedves volt ezert hatra allt velem es ujra vàrtunk egy sort végig.ebböl tippelem azt hogy akkor es ott kezdett kialakulnk ez a fobiàm. Màr ott önuralom kellett hogy ügyes legyek szépen üljek tartsam es nem magàtol jött abszolut.


Az alkarba vagy kézfejbe a vastag erbe ahogy belemegy a tü annak latvanya vàlt ki vmiért olyan iszonyatot amihez borzalom önuralom kell hogy àlljam. Azaz oldaloltàsok felkarba nem hatnak meg.

Hiaba nem nézek oda màr felnötten, a tudat akkor is ott van igy felnöve is ugy beszelgetnek velem verveteleken empatikusan, mint egy dedos ovodassal.kb amikor csak leülök màr leri rolam minden.


Mütét utan 24 oraig bennem hagytàk a kanült, 24 oran at "hibernaltam" magam, azaz szandekkal aludtam hogy "tuléljem"aztan a növérek agyàra mentem a pànikolässal hogy vegyék màr ki es ez miatt direkt elkezdtek szivatni, hogy nem veszik ki es igy növérvàltàskor vették csak ki olyanok akik akkor érkeztek.

2020. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok. Jobban belegondolva LEHET az az erzés volt gyerekkoromban hogy ra vagy kényszeritve arra hogy türj olyat amit nem akarsz.

Ez okoz egy olyan belsö feszültséget amit elnyomsz nem kezdhetsz el hisztizni meg semmi ugye hanem lenyeled nincs kiadva kitombolva. Tehetetlen vagy.nem tudod magad megvédeni es önkontrollt vàr mindenki.

Elfolytott fusztracio szenvedés kin. Önmagad ellen harcolsz önmagad kell legyöznöd. Sajat magad ellen kell hogy legyél magyaràn.türd a kint hang nelkül.

Ez tudatalatt pszichikailag talàn megbosszulja magàt.

2020. jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Es oké egyszer ketszer elmegy sirnak a gyerekek.elmulik.

Csak engem anya folyamat es rendszeresen hordott.

2020. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A testverem baratnoje kokain fuggõ volt. Volt rehabon. Több éve tiszta. Belazasodott egyik nap. Az ügyeletes orvos be akart adni neki valamit. Akkor kezdett el bőgni. Tesom rabeszélte hogy hagyja. Amikor elment a doki utana meg bőgött. Mitől felt mikor tesom ott volt vele?
2020. jún. 28. 07:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán ha a fakír ágyán csinálták a szülei, mikor fogant. XD
2020. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz nem kell fobia, hogy az emberben, kulonosen a vervetel, megrazo emleket hagyjon, es meg felnottkent is iszonyodva adja oda a karjat. Plane, hogy egy erzekeny hajlatrol van szo, nem a kar kulso oldalarol.
2020. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom nekem mitől alakult ki,megrázó élmény kiskoromban nem volt a szüleimtől meg nem vehettem át mert ők simán bírják.

Lehet az ed edd és eddy egyik része okozhatta ahol az iskolában oltás nap volt és mindenki be volt teljesen fosva és ájuldoztak :D és ez megmaradhatott bennem ennyire.

2020. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!