Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tűfóbia kialakulhat ettől?

Tűfóbia kialakulhat ettől?

Figyelt kérdés
A barátnőm(17) mindig az a fajta volt aki nem félt az injekciótól és mindig ő volt a legelső a védőoltásoknál is mert nem félt (és erre büszke is volt). Ugy egy fél éve volt korházba ahol kapott injekciókat (nyugtatókat is) és azóta retteg tőle. Nem érte semmi kellemetlenség vagy bántalmazás. Kialakulhatott csak így? Vagy valami komplexebb dolog miatt van?

2017. nov. 15. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez alaptermészettől is függ, nem csak a rossz élményektől. Van aki rosszul viseli a beavatkozásokat. Nincs ezzel semmi gond.
2017. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokat voltam kórházban, naponta sok infúziót, injekciót kaptam, és egyre rosszabbul viselem, ha kapnom kell, vagy vért kell venni.
2017. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!