Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb provokáci...

Mi volt a legnagyobb provokáció amit életedben kaptál/tapasztaltál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamàm beszolàsai nyilvànosan.


Nyaralàsrol visszaértünk epp nagy csalàdi összejövetel volt unokatesokkal es apàm pàrjànak a nagyfiaival(rengeteg volt a sràc), meséltem két szot a csalàdi nyaralàunkrol(tesommal gyerekeivel stb)erre mama megszolal hogy "es sikerült fogni vkit?"

A mellettem ülö srac azonnal felàllt es otthagyta az asztalt.


(Eleve nem pasizni mentünk es nekem mint nönek is tiszta alàzo volt ez a mondat mintha kenyszeresen futnom kene a pasik utan mert nem kellek senkinek)


Aztan masik volt egy baràtom akit bemutattam neki.elötte is lejàrato kampànyba kezdett. Olyanokat mondott hogy làtott engem kukàzni olyan csoro vagyok, es szegyelltem es nem köszöntem neki

Meg kérte hogy ne csaljon meg engem a srac (mintha a srac kegyeitöl függnék hogy barmikor talalna masik nöt)


Folyamat beéget es amusz sz.rt kavar a csalàdban. Ez az legnagyobb öröme.

2020. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az igen!

Hasonlóban nekem is volt részem. Nekem ismeretségi körömben van egy ember aki folyamatosan a legprivátabb magánéletembe kérdez bele 8-10 ember előtt (mind ismerős) és persze olyankor kuss lesz, várjál a választ. Részvétem, javulást a jövőben, és köszi a válaszod!

2020. jún. 27. 07:07
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Magyar politika úgy amblock, főleg a hamis kérdésekkel teli Nemzeti Konzultáció-nak csúfolt valami.
2020. jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Apám nárcisztikus és kognitív diszfunkciós és egy agresszív 130 kilós, erős, 190 centis állat.


Rengetegszer kényszerített olyan helyzetbe, hogy vagy mellette állok, vagy...

Mindig téveszmélye volt s, amit támogatni kellett. Olyan is volt, hogy anyámat véres fejjel hagyta a konyhába és utána elkezdte ütni a nővérem és közben tőlem kérdezett valamit. Én csak annyira emlékszem, hogy összehugyoztam magam és elkezdett folyni az orromból a vér anélkül, hogy hozzám ért volna...


Ez mennyire számít provokációnak?

2020. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó cikk

[link]

2020. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Beszólások nőktől.
2020. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Mamám Jehova tanúja.

Szóval, ritkán, de ha kattan egyet, átjön és elkezdi nekem ontani a vallásos hülyeségeit olyan szinten, hogy kiprovokálja a veszekedést. Tudja hogy nem hiszek benne és nem érdekel, mégis megpróbál megtéríteni, ráadásul úgy beszél ilyenkor hozzám, mint egy óvodáshoz.

Legnagyobb húzása az volt, mikor még ovisak voltunk, és nekem meg tesóimnak (öcsém akkor lehetett olyan másfél-két éves, én kb. 4-5) elkezdte mondani, hogy ha nem állunk át a Jehova vallásra, akkor Isten minket meg fog ölni, de őket, akik ugye hisznek benne, majd megmenti és tovább élhetnek a paradicsomban vagy hol. Nem kell mondani, mennyire megijesztett vele és mennyire sírtam... :D Anyukámnál itt húzta ki először a gyufát.

2020. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az apám mikor azzal fenyegetett, hogy felakaszt ha terhes leszek a kollégiumban. Kb soha nem érdekelt a szex. Lassan 40 vagyok.
2020. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!