Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ezt traumaként...

Normális, ha ezt traumaként éltem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap egy lagziban voltam,majd amikor vége lett és én a kocsimhoz mentem,az étterem bejárata előtt néhány részeg vendég beszólt,hogy ne kapaszkodjak a lépcsőkorlátba,engedjem el,én pedig úgy tettem mintha felse venném,de közben főtt a fejem és legszívesebben behúztam volna az egyiknek.

Ráadásul a bejárat előtt egy ismerősömnek köszöntem és akkor is úgy tűnt,mintha rám néznének,tehát kiszemeltek maguknak ezek szerint.

Egyszerűen nem tudom túl tenni magam ezen,próbálom úgy felfogni,hogy "csak néhány részeg ****,akik beszóltak egy arrajárónak,mert ilyen kedvük volt",de nem megy. Nem értem,hogy másnak talán nem tudtak volna beszólni,pont nekem?

Most menőbbek lettek ettől?

Komolyan,néha úgy érzem,hogy mindenki rajtam vezeti le a frusztrációit,és engem csesztet.

22/f



2017. szept. 24. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer egy balhé "kezelést" látnom, de az a valaki közel 90kg volt, és a ruhán át látszott hogy valamit sportol, de két közel olyan súlyú tolakodó cigányt úgy ki ütött, hogy az egyik épp állt volna fel, már kapta is a következőt, mivel magyarok voltak a kidobók is, nem szóltak bele, 3-an elintézték.


Ezt látni egy átlagos emberként, eléggé motiváló volt, pár napig én is azon gondolkoztam hogy járni fogok boxra, de valahogy abba maradt, talán amiatt hogy sose támadtak rám utcán, és lehet egy pár év verekedés után, még sok évig nem is kéne kamatoztatni.

25F

2017. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jo, ha ennyire szivedre veszed az ilyen dolgokat. Engedd el a fuled mellett, vagy szolj vissza, akkor viszont lehet konfliktusba keveredsz... En nem is foglalkozok ilyenekkel, van elég bajom minek huzzam fel magam még? Sok embert el tudnék pitsazni, de mi ertelme?
2017. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!