Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel foglalkozzak, ha nem...

Mivel foglalkozzak, ha nem érdekel semmi tudomány/tudás/fejlődés az életben, de nem akarok éhenhalni?

Figyelt kérdés

Az informatikát választottam szakmának, de kora 30-asként tudtam most csak pályakezdőként lediplomázni annyi sok év után, amit más el se tudna képzelni (7 évig tanultam+2 félév passzív). Ezt is csak azért választottam anno, mert sok jövőt és stabil megélhetést ígértek. Az infónak mindig van jövője blablalbal... ja csak nem gondoltam, hogy tanulni/önképezni kell mint az állat ráadásul angolul. A fizikai munkát nem bírom, bölcsészethez sose olvastam egy könyvet se és nem tudok rendesen kommunikálni (szorongok is). Mérnökhöz túl hülye vagyok, de amúgy se lenne pénzem/időm már tanulni egyetemen. Maradt egy mezei infó diploma amin szó szerint átrúgdostak. Most kellene kezdeni vmit az életemmel, mert nyílvánvaló, hogy ilyen referenciával a kutyának se kellek. Szívesen dolgoznék valami nyugis kertségben/raktárban egyszerű munkát végezni, dobozokat pakolni stb. Nem akarok felelősséget, mentális hajtást, több tanulást az életemben. Nem akarok fejlődni, irodai székben görnyedni, meetingelni, jópofizni stb.

Csak egy olyan helyre vágyok, ahol 8-ra bemegyek, alibi előre betanult rutinszerű feladatokat megoldok, 4 után meg hazamegyek. Utálok teljesíteni és fejlődni!



2020. jún. 28. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a baj azzal, ha nem olyat választasz, amit valóban szeretsz csinálni. En is utalom a szamitogepeket, nem embernek való. Természet, ami jól tart, kezdj el egy hobbyt munka mellett, hátha másodállásnak bejön kertgondozás,vagy parktervezés. Szerintem programozni egész nap nem buli, kell valami tervezős projekt.. Kár, hogy efelé halad a világ, de egyre több kiégett ember lesz :(
2020. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!