Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek magammal? 16/L

Most mihez kezdjek magammal? 16/L

Figyelt kérdés

Nem sikerült diákmunkát találnom, mert csak két hét múlva leszek 16 és addigra késő.


Kisvárosban élek, az utazás nem megoldott anyum miatt -hosszú történet, nem vágok bele-.


Elkezdtem tanulni. Nagyon szeretem a fizikát, főleg a kvantumfizikát és az atomfizikát. Node...nem süllyedhetek bele a tanulásba...

Nyaralni sem tudok elmenni, mert nincs pénzem.

Utálom a nyarat, mert dolgos, tevékeny ember vagyok és szeretek iskolába járni, de gyűlölök otthon lenni a családom miatt.

Barátaim vannak, de egyszerűen nagyon nehéz velük kommunikálni, mert mások. Nem az én perspektívámból látják a világot, ezért alig vannak közös témáink.


Azonkívül még szeretem a költészetet, jómagam is írok verseket és a szépirodalmat is kedvelem, viszont kiolvastam minden könyvemet, újakat nem tudok beszerezni pénz hiánya miatt, a sok internetezés pedig nem tesz jót a szemeimnek, fájnak tőle.


Mit csináljak a szabadidőmben?

Mivel tudnám lekötni magam?

Valami ötlet? kifogytam belőlük.


Válaszokat előre köszönöm!



2015. júl. 4. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szivesen megvasarolnam egy par versedet :)
2015. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
foglald le magad mással keress hobbikat néz filmeket tele az internet velük ha nagyon akarod letudod magad foglalni
2015. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sportolással például, még hasznos is :D
2015. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritka értelmes lánynak tűnsz. Kár, hogy nem ismerlek :)

Sportolj! Nem kell ahhoz eljárnod kondiba. Mozogj otthon, tegyél be valami aerobicot vagy más mozgást youtuberól.

Vagy biciklizz.

Szeretsz verset írni. Mi lenne, ha elkezdenél mondjuk más műfajban írni? :) Próbáld ki!

2015. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első! Hehe, kedves tőled, de sajnos nem eladóak, mert a tudásomon kívül azok a legnagyobb kincseim.

Néha szoktam futni, viszont az esténként van, de még ma megnézek egy Youtube-os aerobicos videót. :)


4-es!

Ami késik, nem múlik. Ha van kedved, beszélgethetünk itt.

A másik műfaj jó ötlet, régebben már elkezdtem egy regényt, viszont elég betegesre sikerült az első 2 fejezete és már nem volt kedvem folytatni. Novellákat is írok, azok jobban sikerülnek, viszont nem vagyok benne olyan tehetséges.



Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2015. júl. 4. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok a konyveidet, amelyek mar nem kellenek, felajanlhatod a rukkola.hu-n cserere, es valaszthatsz helyette masikat. Igy lesz ujabb olvasnivalod.
2015. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, te milyen perspektívából látod a világot? :)Esetleg nem pécsi vagy? Talizhatnánk..én is szét unom a fejem. Vagy fecebook?


üdv,16/L

2015. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Konyvtar nincs a varosban?

Altalaban eleg komolyan tamogatjak allamilag, es ezert nagyon olcso tud lenni a tagsag es a kolcsonzes is (ha nem szeretsz otthon lenni, akkor helyben is olvashatod).


Egyebkent meg tanulj nyelveket (foleg angolt)! Egy csomo konyvet letolthetsz a netrol angolul. Ha van Smartphone-od, akkor az audiobookokat is ajanlom, en azt szoktam hallgatni, amikor maszkalok a varosban.

Egyebkent merre laksz, hogy ennyire semmi nincs a kornyeken, amivel lefoglalhatnad magadat?

2015. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!