Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológushoz kéne mennem?

Pszichológushoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Régen már jártam mert nem mertem senkivel beszélni, szorongásom van,ha boltba kell mennem akkor is és ritalint szedtem. Ez azóta is megvan, plusz egy viszonzatlan szerelem miatt már 2 éve minden nap bőgök, semmi tervem nincs az életben, nem merek elmenni munkahelyre se, ahova elmegyek interjúra oda se vesznek fel mert látják, hogy remegek úgy izgulok. Most van barátom, ha vele vagyok akkor jó minden, de ha egyedül maradok akkor egész nap sírok. Nem merek elmenni se tanulni,se dolgozni mert úgyis az lesz,hogy nem merek hozzászólni senkihez se és leszarnak. Egy barátom sincs. 20 l
2020. jún. 29. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj már. A Ritalin nem nootropikum véletlenül? Meg nem stimuláns mellékhatásokkal operál? Azt a szorongásra hogy kapod, vagy az mire van? Kicsit belezavarodtam, elmagyarázod nekem?
2020. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá,régen azt szedtem mert azt írták fel. A szorongáson az se segített,de jobban tudtam tanulni tőle.
2020. jún. 29. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodni akarok, elég lett volna,ha írsz egy igen/nem-et, erre a kioktatásra nem vagyok kíváncsi. Nem latok bele az orvos fejébe,hogy miért azt írta fel a másik meg az,hogy nem is nagyon érdekel.
2020. jún. 29. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az figyelemzavarra van. Mikkel vagy diagnosztizálva pontosan?
2020. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kioktatni akartalak hanem segíteni, meg fellelni a probléma gyökerét, de akkor IGEN.

Sok sikert :)

2020. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azzal voltam igen, de még általános iskolában.

Mikor még 3 éve vezetni jártam akkor is bekapkodtam a maradékot belőle,de akkor nem használt semmit

2020. jún. 29. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, kéne!
2020. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!