Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Simulékony természet- ha a...

Simulékony természet- ha a hátam mögött ezt mondják rólam (munkahely) az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Jól tudok az emberekkel bánni, kedvelnek minden helyzethez és személyhez megtalálom a kulcsot. Új főnök van és lám, már együtt kávézünk...

Ezt mondják rólam.


Ha jó lenne nem a hátam mögött mondanák, ezért kérdezem.


2020. jún. 29. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
rossz
2020. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk annyi hogy az előléptetést is ki kapta? én aki 1 éve van itt vagy aki 8 éve? én.

pedig azonos munkakör azonos végzettség és neki volt 8 év előnye. valahogy mégis én kaptam.

2020. jún. 29. 15:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2 Ez sajnos pont a te esetedben nem jelent jót. Irányítható vagy, egy eszköz, önálló gondolat, akar nélkül. Azt teszed amit mondanak. Érted? Ennyit jelent.
2020. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

„ Irányítható vagy, egy eszköz, önálló gondolat,“


Épp ellenkezőleg a „helyi“ rossz nyelvek szerint én mindig elérem amit akarok, nem engem irányítanak hanem éppenhogy én gyakorlok „nemkívánatos“ befolyást. Akár még a főnökre is.

(bár úgy lenne... akkor nem ennyit keresnék...)

2020. jún. 29. 15:24
 5/15 A kérdező kommentje:

„Azt teszed amit mondanak. „



Mint itt az emberek 100 %-a.... nem 99, hanem 100. mindenki úgy ugrik ahogy fütyülnek.

2020. jún. 29. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A simulékony negatív tulajdonság. Olyan mint a napraforgó. Arra fordulsz, amerre neked kedvező. Itt van az új főnököd, te máris vele kávézol. A munkatársaid ezt valószínűleg nyalizásnak gondolják.
2020. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 Nagyon nagyon tévedsz. Nem.
2020. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Simulékony az, aki sunyi, behízelgő. De ne aggódj, az ilyen embereknek is visszanyal a fagyi előbb-utóbb, hiába vagy most rohadt nagyra magaddal (süt belőled az arrogancia, nagyképűség). Majd pofára esel legkésőbb akkor, mikor jön egy hozzád hasonló pedálgép, aki többet nyal felfelé és többet tapos lefelé.
2020. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 Pontosan ez szokott történni az ilyenekkel. Az ember még óvatoskodott itt a kérdezővel, nehogy megbántsa, erre.. nem kellett volna.
2020. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra negatív jelző, de ezt mindenki a saját értékrendje alapján válogatja. Az alkalmazkodás képessége egy jó dolog, de mint mindenben, ebben sem jó a túlzott extremitás.
2020. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!