Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire legyen önbizalmam,...

Mire legyen önbizalmam, amikor nem vagyok se szép, se csinos, nem vagyok jó semmilyen sportban, nincs kézügyességem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Léteznek pozitív belső tulajdonságok, azokra is lehet építkezni.


Sportnak, pedig ott a fitnesz, vagy a testépítés.

Ügyességre nem lesz szükség, akaraterőre annál inkább.

2020. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Legyél céltudatos, alázatos, lojális. Legyen meg a belső szépséged, legyen olyan cél, aminek önmagad alá tudod rendelni, amiért értelme van minden nap felkelni. Legyen okod és legyen célod, legyen képességed strukturáltan tenni a céljaid eléréséhez. Légy kreatív, legyél szabad gondolkodó. Tudd kezelni a stresszt, szorongást, vagy épp leyél képes relaxálni és közel engedni magadhoz másokat.


Csak pár példa!

2020. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nézzük sorban a problémáid: a szépség nem minden. Egy jó, érdekes belsövel is feltudod kelteni egy fiú figyelmét, és van akinek a belsö többet ér. Sport...én sem vagyok jó semmilyen sportban, de futni tudok így eljárok. Találj magadnak valami mozgást és jobban fogod érezni magad. Kézügyesség? Ez nem a 19.szàzad, a nöknek nem kötelezö varrniuk meg hímezniük. Tedd túl magad rajta, ennél ezerszer fontosabb dolgok is vannak az életben.
2020. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
legyél büszke rá hogy ismered a tulajdonságaidat
2020. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első lépés: ne arra fókuszálj, hogy miben nem vagy jó, hanem arra, hogy miben vagy jó.


Elárulom: senki nem jó mindenben. Kivétel nélkül bárki sorolhatná mindazt, amihez nincs tehetsége vagy amihez ügyetlen, egész addig a pontig, amíg tönkretenné vele az önbizalmát.

2020. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!