Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos vagy nagyon sértő ha...

Jogos vagy nagyon sértő ha egy csajt flegmának hívok? Pl mikor nem ír vissza meg nem válaszol

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy direkt nem ír-e vissza, vagy csak történt valami, lehet, hogy csak elment a nete
2014. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg attól függ, hogy flegma-e xD
2014. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
direkt
2014. aug. 1. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem hogy direkt nem válaszol, pedig csak a kérdést láttam.

Az ilyen nem flegma, hanem egy bunkó paraszt. Hagyd inkább a fenébe, lesz nála normálisabb is.

2014. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem a csaj flegma, csak te vagy ronda :D
2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szétmarta a gyereket, oltásing spree! xD
2014. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az olyan embert sem szeretem, akinek nem tánik fel, hogy túl nyomulós és próbálnám kicsit lejjebb építeni. Az olyanokkal mit lehet csinálni? A legtöbbjük akkor is elkezd hisztizi, ha normálisan megmondom nekik, hogy hagyjanak békén.

Másrészt milyen eredményt vársz ettől? Majd ha flegmának hívod, akkor hirtelen akar majd veled beszélni? Csak fogadd el, hogy nem érdekled.

2014. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk ezt normálisan is meg lehet mondani, ha pedig megtörtént akkor meg hülyeség a kérdés.
2014. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valamennyire érdeklem mert régebben küldtem neki ajándékokat askfm-en és azt elfogadta
2014. aug. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!