Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hany napot tudnal megbocsatani...

Hany napot tudnal megbocsatani a jo/legjobb baratodnak, ha nem valaszol vissza az uzenetedre?

Figyelt kérdés

Elolvasta az uzenetet pl, allandoan jelen van kozossegi mediaban stb, mi az a maximum hatar, amire azt mondod: na jo, ez mar tulzas?

Egy het? Egy honap?


2020. ápr. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
2-3nap max, de szerintem ha elolvasta és 1 2 napon belül még annyit sem képes visszaírni hogy szia vagy oké az nem valami túl nagy barátság
2020. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ó, veterán vagyok ebben! Van olyan nagyon közeli barátnőm, aki néha egyáltalán nem válaszol az üzeneteimre...meg se nézi őket. Van, hogy csak napokkal, de néha hetekkel később sem válaszol. Ez van. Én így szeretem.
2020. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik legjobb barátnőm 2019 január óta egyik napról a másikra eltűnt mert én kaptam munkát,ő meg nem. Azóta nem válaszol...
2020. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Eleg mazohista lehetsz, de te azt szereted ha semmibe neznek es nem foglalkoznak veled, nem erdekled a masikat.
2020. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Milyen üzenet? Konkrét kérdés? Mivel kapcsolatos?

Sok üzenetre nem kell feltétlenül válaszolni. Ha én pl. valamit közlök üzenetben (mittomén: életem legjobb pizzáját sütöttem ma!!!), akkor nem várok rá egy "oké"-t.

Ha kérdezek, választ azt várok, de előfordulhat, hogy az ember elfelejt rá válaszolni, magamból kiindulva van, hogy megnyitok egy üzenetet, mondom "majd később válaszolok, mert most nem érek rá" (mert a kocsiban ültem és épp a piros lámpánál ugrott fel, vagy munka közben, vagy épp, mikor épp nálam volt a telefon mielőtt fizettem a boltban) és totál elfelejtem később.

Szóval itt azért nagy jelentősége van annak, hogy milyen üzenetről van szó, mert szerintem egy "szerinted cuki ez a nadrág?" kérdésen én nem pöccennék be a legjobb barátomnál.

2020. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van,az üzenet tartalmától is függ. Én sem érzem magam annyira közlés kényszeresnek,hogy még arra is válaszoljak,amire nem lehet,csak egy szót max,de akkor meg bunkó leszek...

Én azért nem szívom fel magam,én is járok úgy sokszor,hogy megnézem az üzenetet,de éppen szaladni kell a gyerekhez,vagy bármi sürgős dolog,aztán meg kimegy a fejemből. Ha meg valaki azért nem ír vissza,mert nem érdeklem,azon én se rágom magam. Egyedül azt nem tudom elnézni,hogy a legjobb barátomnak hitt ember,konkrétan egy szó nélkül teljesen elvágta magát,se jelölni nem tudom,se üzenetet írni neki,mert mindet tiltotta. Na ha egy ilyen úgy döntene,hogy mégiscsak visszatántorog...na ott már neccesebb a dolog.

2020. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hanguzenetekrol van szo, alaptemakrol amirol altalaban beszelgetunk.. altalaban par hanguzenetet szokott kuldeni es en is , ezek kozul az elsot lehallgatta, a tobbit nem..
2020. ápr. 25. 21:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van olyan, hogy megnezem de nincs ra idom valaszolni, es utana elfeledkezem rola. De azert nem feledkezem el rola masfel honapra... plane nem egy olyan baratomnal akivel heti 2-3 szor beszelgetunk
2020. ápr. 25. 21:48
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Jó, itt inkább az a baj, hogy másfél hónapja nem keres, nem az, hogy konkrétan valamire nem válaszolt. Ha megszokás, hogy 2-3 naponta beszéltek, akkor igen, gáz, hogy most ilyen sokáig nem. Esetleg kérdezz rá, hogy mi a gond, mert simán lehet, hogy egy félreértésről van szó, én is jártam már így. Kommunikálni kell.
2020. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!