Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észleltek változást az ismerős...

Észleltek változást az ismerőseitekben a bezártság miatt? Pl. hízás, hangulat

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából az ismerőseim közül senki sem volt bezárva, csak külföldön pár ismerősöm. Velük meg ugye, nincs olyan fix, mindennapos kontakt, hogy ez feltűnt volna.
2020. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén minden ismerősöm és én is kidolgoztuk a belünket

De aki karanténba vagy home officeba került mind fogyott mint hízott

Pl fodrászom a párjával ujra formába lendült a kisgyerek mellett

2020. jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én magamon észleltem hizast :( a hangulatom is rosszabb lett, de sztem "csak" a hízás miatt...

Nem rég el kellett kezdeni bejarni és alig bírok bemenni, irtózatosan lefaraszt, fulladok mire odaerek. Pedig csak 15 perc a buszmegállotol :(

2020. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Anyám idegbeteg lett.
2020. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen.. egyik barátom nagyon lefogyott pedig ígyse volt felesleg rajta :l
2020. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hangulatban nem annyira. De súlyban igen. Egy két embert ismerek aki fogyott, viszont a legtöbben vagy tartották a súlyukat vagy híztak. A rekord 15 kiló hízás. Egyik haverom aki a barátnőjével lakik és végig főztek rá xd
2020. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Híztam, illetve rohadtul nem érzem jól magam a bőrömben. Nem szerettem a munkám, de most hogy 3hónap után visszamentem, rájöttem arra hogy utálom, de nem csak azt hanem az egész életem. Visszamentem dolgozni mert itthon se volt jó, de itt se nem találom a helyem. Nincsenek barátaim akikkel őszintén tudok beszélni, anno jártam pszichólogushoz, de az se segített. Nem tudom mit akarok az élettől, és azt se tudom, hogy merre tovább....
2020. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm stresszevő, egészségügyben dolgozik, nagyon meghízott, de nem zavarja, így különösebben senki nem szól neki, hogy ne zabáljon annyit. Majd lemegy ez az időszak, nem lesz ennyi stressz.

Alapvetően nem sok változást vettem észre más részről.

2020. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!