Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok kezd már valaki...

Nálatok kezd már valaki becsavarodni a sok bezártság miatt?

Figyelt kérdés
Mindennap kimegyünk a házból, de még így is nehéz.

2020. ápr. 6. 20:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de nálam az a baj, hogy nem tudom mikor lesz vége, inkább ez ami kiakaszt.
2020. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Örülök, mert megvan az állásom, tudok itthonról dolgozni, megvan a fizetésem. Örülnöm kell. Most is örülök. Ha esetleg nem tudnád. .)

2020. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
A bizonytalanság érzete sokkal nehezebb számomra, de tény, hogy a bezártság sem könnyű.
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Engem inkább maga a helyzet visel meg; a víruspánik és karantén hangulata.

Nem tudom, hogy egyesek hogy tudják ezt kifejezetten élvezni

2020. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4: Aki mondjuk agorafóbiás, bármi okból nem nagyon szeret kimozdulni, ha nem muszáj, vagy szimplán otthon szereti múlatni az időt, az speciel élvezheti. Nyilván az iskoláskorúak is élvezik, hogy nem kell bemenni, még ha évismétlés is lesz a vége.
2020. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
#5 Nem erre gondoltam, hanem pl azokra akik a "vilagvege hangulatot" élvezik, és azt, hogy végre történik valami "izgi".
2020. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Pedig annyi minden van, amivel lehet foglalkozni. Az emberek inkább szenvednek helyette? Sport, videójáték, olvasás, főzés, tanulás. Van mit csinálni csak el kell tervezni a másnapi dolgokat. Fel lehet pörgetni a napokat.
2020. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Nem is értem, hogy miről beszélnek az emberek. Otthon kell lenni néha és ennyi. Dolgozni felénk mindenki ugyanúgy jár. Boltba szintén. Kert és ház körüli dolgokat ugyanúgy csinálnak az emberek. A panelban lévő ismerőseim többsége eddig is vagy elment valahova kirándulni vagy a panelban döglött.

Nekem már vicc kategória, hogy mit lepanaszkodik egy csomó ember. Ugyanúgy élnek, mint eddig, de most már szenvednek tőle? Ne már...

2020. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem, előtte is ilyen nyugis életet éltem, max nincs annyi munka, de én elkertészkedem a kertben és kb mivel ilyen Margit sziget jellegű helyen lakom, mindenki fut, sétál, biciklizik körülöttünk, nagyon jó feelingem van.
2020. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mi egyre jobban élvezzük.


Azt megértem, hogy valaki aggódik a járvány és a gazdaság miatt, de nem tudom felfogni hogy miért panaszkodik mindenki az otthonmaradás miatt.

Máskor mindenki azon nyüsszög, hogy ezer dologra nincs ideje soha, és hogy sosincs otthon, most akkor mi a baj? Millió dologgal el lehet foglalni magunkat, nem értem a nagy pánikolást. Mintha börtönbe kéne vonulni... :D

2020. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!