Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi év után keressem meg?

Ennyi év után keressem meg?

Figyelt kérdés
Régi gyerekkori barátom. Egy félreértésen vesztünk össze. Ő személyesen sosem állt elém, másokkal üzengetett h békülnék-e. Most nem foglalkotink egymassal. Eltelt 6 év. Érdemes keresnem? Érdekes minden infót tus rólam ugyanúgy pesig nem is állunk kapcsolatban

2020. jún. 30. 14:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért
2020. jún. 30. 14:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha fontos neked, akkor vesztenivalód nincs.


Bár nem értem, miért kell.

2020. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretnéd akkor igen.

Viszont szerintem ha olyan jó barátról lenne szó, akkor nem szakadt volna meg a kapcsolatotok 6 évre.

2020. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened ha ennyire fontos keresd meg veszteni valód nincs.
2020. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogyha régi barátokat keresek fel akkor őK már nem úgy állnak a dolgokhoz mint ezelőtt, mintha nem is emlékeznének rá, hogy régen milyen jóba is voltunk. A végén mindig megbánom, hogy felkerestem őket mivel másnap le se szarnak.

És ilyenkor én érzem magam szarul, hogy nekem fontosak, ők meg nem érdeklődnek felőlem.

Kiváncsi vagyok, hogy felkerested? És ha igen jóban vagytok ugyanúgy mint régen?

2020. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!