Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet rájönni arra, ha...

Hogy lehet rájönni arra, ha vki hazudik, de nincsenek ellene kézzel fogható bizonyítékok?

Figyelt kérdés
Pl.: a testbeszédi jelekre gondolok, hogy mik azok amikre oda kell figyelni.

2020. jún. 30. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Érezni, a testbeszédet hülyeségnek tartom. Még akár így interneten keresztül is amikor ír az egyik, már lejön, hogy kamuzik. Érezni az egész atmoszféráját a másiknak.
2020. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tàmpontok vannak csak

Altalaban a hazugsàgok nem részletesek.

Tehat pl a hol voltàl kerdesre ha csak 2 szoban valaszol az feltètelezi hogy màst àllithat mint a valosag.

Ilyenkor bele lehet menni tovabbi kerdesekkel kedves erdeklödes szinten a témàba hogy ne faggatasnak vegye es ha ignoralas vagy plane düh a reakcio, az gyanus.


Vagy pl a légböl elkezd vàdaskodni.hibàztatgatni. Vagy töle szokatlanul pl feltekenykedni. Ezzel magàt àrulja el, hogy valojaban neki van vaj a fején.


A rendörök ill nyomozok a legtutibbak a keresztkérdéseikkel amikor ujra ugyanazt is megkerdezik es önmagadnak mondasz aztàn ellent ugy belekavarnak mindenbe stb. Öket tanitjàk. Az az igazi szerintem. Olyanok is vannak hogy azt nézik milyen szavakat hasznàlsz ki mondod e a tàrgyat (pl a szomszed azzal gyanusit elvitted az almàt)az artatlanok gyakorta a beszelgetések alatt pl -en nem vittem el semmit-az alma szot nem is mondjàk ki több oràs vallatàson sem. Egy millio trükk van. Engem nagyon érdekelne amugy de nem tudom milyen tankönyvük van vagy mi ennek a tantàrgynak a neve ahol ilyeneket tanitanak.

2020. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek jutnak most eszembe, higy elpirul, vagy kerüli a szemkontaktust, láthatóan nyugtalan, mozgolódik, túl hamar rávágja a választ valamire vagy nagyon elhúzza a válaszadást.

De ezek mind olyan jelek amik másra is utalhatnak.

2020. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2020. jún. 30. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően a padlót bambulja, miközben ráközelít a kamera, akkor valószínűleg hazudik.
2020. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!