Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud.ja valaki elengedni...

Hogyan tud.ja valaki elengedni az életösztönét?

Figyelt kérdés

Öngyilkos lett fivérem, aki újabb, komoly hosszabb kórházi kezelés elé nézet. Az erre való felkészülés idejére ismételten hazamentem, másfél hónapig segítettem a gyógykezelésre való előkészülésben. A kezés megkezdése elötti hét csütörtökén, az élete nyolcadik öngyilkossági kisérlete, visszont már nem csak kísérlet lett. Ekkor bíztosra ment.

Feladta a reményt. Búcsúlevében megírt sok mindent. De erre nem tudom a választ.



2020. júl. 1. 22:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Alkohollal. De ha nem képes berúgni?
2020. júl. 1. 23:43
 2/15 A kérdező kommentje:
Így, hogy ezt leírtam. Hasonló kérdések feldobásában megtaláltam a választ.
2020. júl. 2. 02:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy mit találtál, mert abból talán azt is megtudhatom, hogy mire voltál kíváncsi pontosan.
2020. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Leesett, hogy félévvel halála elött átverhetett. Azt állította, hogy lányokkal ismerkedéshez, kísérletezik alkohol fogyasztással két hónapig. Bár nem sokkal az elött, úgy nyílatkozott, csak esetleges gyógyulása után akkar ismerkedni lányokkal.

Halála elött párórával, meg a közeli hipermarketben látták.

2020. júl. 2. 03:15
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Volt munkája amúgy, rendben volt az élete?
2020. júl. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Voltak barátai?
2020. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.


Amúgy: Nem, nem és igen.

2020. júl. 6. 02:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek, nem akartam kellemetlen lenni.

Fogadd részvétemet.

2020. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyi teher nyomja, akkor valszeg tök könnyen, mert a másvilágon háta mögött hagyhatja azt a sok sz_rságot, amelyet ez a világ okoz. Tehát valószínű, hogy pont a megkönnyebbülés vágya vezette őt.


De egyébként ez nem jó ötlet, ne tegye senki se !!

2020. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Írtad hogy hosszú kezelés előtt áll, azért az jelentősen átalakítja az ember tudatát, egész más megvilágításban helyezkedik el sok dolog egy tartós beteg vagy fogyatékos ember szemszögéből mint egy egészségeséből.

Részvétem a történtek miatt, és remélem hogy nem okolod magad a történetek miatt.

2020. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!