Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud.ja valaki elengedni...

Hogyan tud.ja valaki elengedni az életösztönét?

Figyelt kérdés

Öngyilkos lett fivérem, aki újabb, komoly hosszabb kórházi kezelés elé nézet. Az erre való felkészülés idejére ismételten hazamentem, másfél hónapig segítettem a gyógykezelésre való előkészülésben. A kezés megkezdése elötti hét csütörtökén, az élete nyolcadik öngyilkossági kisérlete, visszont már nem csak kísérlet lett. Ekkor bíztosra ment.

Feladta a reményt. Búcsúlevében megírt sok mindent. De erre nem tudom a választ.



2020. júl. 1. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Pont csak azért emeltem ki, mert okolom magam.
2020. aug. 14. 20:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

De ne tedd. Emberek vagyunk, nem lehet mindenkit megmenteni, a kérdésedből úgy tűnik hogy erődön felül is támogatottad.

Fájdalmas dolog, de ő így döntött. Remélem idővel jobban fogod magad érezni és sem magadra sem pedig rá nem fogsz haragudni.

#10 voltam

2020. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 Rá nem tudok haragudni, lehet ez a baj.

A gyász egyik szakaszához hozzátartozna.

Évek teltek el, de ha rágondolok, úgyan csak fájdalmat érzem, mint amikor közölték velem a halálhírét.

Mondjuk akkor férfi létemre üvöltve sírtam.

2020. aug. 14. 20:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétemet.


Soha nem voltam még ilyen helyzetben, így sajnos nem tudom megválaszolni a kérdésedet. Nagyon mélypontra kel eljutni ahhoz, hogy az ember ilyen döntést hozzon.

2020. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De hiszen akinek az elet maga pokoli fajdalom, es errol nem kell, hogy valaki tehessen, az onvedelembol lep ki ebbol.
2020. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!