Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megsértődik?

Szerintetek megsértődik?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal kitaláltak meg márciusban hogy elmegyunk a balcsira nyaralni de ugye a korona miatt nem tudtunk menni.

Most júliusban újra felhoztuk de az a helyzet hoyg nekem már semmi kedvem sincs menni



2020. júl. 2. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes akkor nem fog megsértődni.
2020. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy nincs kedved, és kész. Csak őszintén, ha legjobb barát akkor nem fog megsértődni.
2020. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fog, de tudatosítja magában, hogy neked néhány hónap alatt ilyenekben megváltozhat a véleményed, és messzire előre nem lehet veled tervezni.

Én is jártam így valakivel, ott külföldi, hónapokkal előbb leszervezett nyaralásról (repülőjegy, szállás, autóbérlés) lett volna szó, de szerencsére hamar kiderült, hogy ilyen téren megbízhatatlan az illető, és örökre töröltem magamban a lehetséges útitársak közül. Nagyon kellemetlen, amikor már félig vagy teljesen le van szervezve, ő meg meggondolja magát - én meg kapkodok fűhöz-fához, hogy legyen helyette valaki, vagy pedig lényegesen drágábban egyedül csinálom végig.


Őszintén: miért nincs kedved? Mi változott meg március óta a Balatonnál?

2020. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátod mond meg neki, hogy nincs kedved és el mondhatod miért.
2020. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogd a nyuszira!
2020. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!