Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szálljak le a földre? Az...

Szálljak le a földre? Az alábbiakban leírtam hogy mire értem ezt. Valaki már megvádolt azzal hogy én én mindig csak a saját véleményemet akarom visszahallani másoktól is...

Figyelt kérdés
Nem érzem magam átlagosnak, nem látom értelmét mások hülye vicceinek, meg hogy csak állandóan a munkájáról tud beszélni. Akármi értelmesebb témáról beszélek, külföldi utazás, politika, nyelvek csak néznek és nem szólnak semmit...erre értem hogy ne ilyenekről beszéljek.

#beszélgetés #föld #szálljak le
2020. júl. 2. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Okoskodó, nárcisztikus emberekkel én sem szívesen beszélgetek, ha érdekes a téma, akkor sem.
2020. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, hogy te minek tartod magad, az a lényeg, hogy akik ismernek, azok minek tartanak!


Egyébként ki a fenének van kedve a nyelvekről beszélgetni? Talán csak egy etimológusnak.

A politikából rendszerint vita van, a külföldi utazás meg pár mondat után csak annak érdekes, aki részt vett benne.

Az emberek általában az életüket alkotó dolgokról beszélnek, munka, család, tervek, egészségi állapot...stb.

Ha te "pallérozottabb" beszélgetésekre vágysz, akkor keress hasonló érdeklődésű csoportokat a neten és ott kedvedre kibeszélgetheted magad!

2020. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösz...neten lehet beszélgetni tudom, de itt napközbeni beszélgetésekről van szó.

Csak egyszerüen nem érdekel hogy mit maszekolt, meg az asszony mit mondott meg a gyerek stb. egész nap...

2020. júl. 2. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell leszállni sehova, maximum a kutya nem lesz rád kiváncsi.
2020. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A legnagyobb jószándékkal, igen, itt a te készülékedben van a hiba.
2020. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek beszélgetések által ismerik meg egymást és annak alapján szimpatizálnak, vagy nem szimpatizálnak egymással.

Előbbi esetben szoktak kialakulni a barátságok, amiket ha te elutasítasz, mert téged nem érdekelnek mások, akkor nagyon magányos életed lesz!

Ettől függetlenül ezzel nincs baj, ha neked ez felel meg, csak azt vedd tudomásul, hogy nem vagy ezzel több másoknál.

2020. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy pusztán alja emberekkel veszed körül magad, vagy tényleg egy kis öntelt pöts vagy, ezt ennyiből nem lehet tudni. Próbálj meg nívósabb emberekkel társalog, és látni fogod mi a helyzet
2020. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egymassal nem vagytok kompatibilisek. Oket az nem erdekli, amit te mondasz, teged meg az o sajat dolgaik nem. Ha ez munkahely, nem erdemes melysegekbe bonyolodni, de szandekosan megserteni a tobbieket sem.

Mindig tudni kell, mit, kivel, mikor. Vagy erezheted magad szamkivetve is, ha ugy jobb.

2020. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

"Mindig tudni kell, mit, kivel, mikor."

Szerintem egy munkahely sem ér meg ennyi vesződséget.

2020. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valóban lehet nem jó helyen vagyok (dolgozok). Aki nyitottabb a világra azzal általában tudok beszélgetni, de tényleg az ilyen Jóska Pista maszekoltam, meg a gyerek asszony ezt meg azt mondta, sajnos nem igazán tud megfogni. Nem lenézem őket csak egyszerüen ezek nem az én témáim.
2020. júl. 2. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!