Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szálljak le a földre? Az...

Szálljak le a földre? Az alábbiakban leírtam hogy mire értem ezt. Valaki már megvádolt azzal hogy én én mindig csak a saját véleményemet akarom visszahallani másoktól is...

Figyelt kérdés
Nem érzem magam átlagosnak, nem látom értelmét mások hülye vicceinek, meg hogy csak állandóan a munkájáról tud beszélni. Akármi értelmesebb témáról beszélek, külföldi utazás, politika, nyelvek csak néznek és nem szólnak semmit...erre értem hogy ne ilyenekről beszéljek.

#beszélgetés #föld #szálljak le
2020. júl. 2. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ok, mi a kérdés? Megfogalmaztad a legutolsó hozzászólásodban, hogy nem akarsz az ilyen emberekkel beszélgetni, hát akkor ne beszélj velük.
2020. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember a magánéletével van elfoglalva és nem az egyéb témákkal, amiket felsoroltál. Nyilván ezáltal arról fognak beszélni egy hétköznapi beszélgetés során, ami velük aktuálisan történik, néha arról amit hallottak a hírekben. Mélyebb beszélgetések bizonyos alkalmak során alakulnak ki, amikor feljönnek egyéb témák a hétköznapi felszínes dolgok helyett.

Nehéz megállapítani a leírt pár sorból hogy mi a helyzet nálad. Érdemes elgondolkodnod azon, hogy amikor beszélgetsz valakivel akkor mennyit beszélsz te, mennyit a beszélgető partner. Figyeld meg a vitakultúrádat, azt ahogyan véleményt mondasz. Lehet azért szótlanok mert a 15. mondatod után már nem is figyelnek mert unalmasan és hosszan adod elő a dolgokat. Kicsit vizsgáld meg magadat, aztán ha kell segítség nézz utána könyveknek, cikkeknek.

Lehet az is hogy semmi baj veled csak egyszerűen nem élvezed a hétköznapi, rohanó ember társaságát. Ezen nem hiszem hogy lehet változtatni. Próbálj egy kicsit hozzád hasonló embereket találni és nem kell olyan emberekkel beszélgetned akikkel nem tudsz.


Sok szerencsét!

2020. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!