Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi miért retten meg a...

Sok férfi miért retten meg a magabiztos, céltudatos, okos nőktől?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 15:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

#10


Ennyi sületlenséget régen lehetett olvasni. Nincs azzal baj, ha valaki igyekszik előrejutni, de ha nem tud időt szakítani a párjára, akkor ígyis-úgyis értelmetlen akár 1 másodpercet is pazarolni rá.

2020. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kihívás lenne, pedig egy tök önbizalomhiányos vagyok. Nem feltétlen rettenek meg tőlük, mert vonzó a magabiztosságuk, és szeretnék tanulni egy ilyen nőtől.
2020. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szoktam megrettenni, csak meglepődni:) Elég ritka az ilyen nő:)
2020. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
A céltudatos, okos, magabiztos nőktől nagyon kevesen rettennek meg. Inkább az olyan nőktől, akik ilyennek képzelik magukat, de nem ilyenek, csak megpróbálnak így viselkedni.
2020. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

10

3 diplomával, immáron egy relatíve magas pozícióban dolgozva úgy gondolom, hogy elmosolyodhatok azon, hogy valaki csak hétvégén van a párjával. Ez egy ócska kifogás.


12 órázni éveken keresztül sosem volt karrier. Az hánykolódás, amit megkövetelhet az élet, de a karrier fejlődést is jelent, amiben benne van, hogy az ember idővel magasabb bért és/vagy nagyobb szabadságot kap, mert eléri azt a tudásszintet, ahol nem kezelik robotnak. Egy induló vállalkozás is sok extra munka, de ha valaki évekkel később is csak ott tart, hogy teper és nem látja a fényt az alagút végén, akkor a vállalkozás nem futott fel. Akkor nem sikerült a karrierépítés.



Pár évig evickélni napi szinten 12 órában oké, de ha ez konstans, ott az illető valamit nagyon elcsesz. És ez nem élet, főleg nem olyan élet, amiben ne égne ki az illető.


Én úgy gondolom, hogy normális munkaidő mellett, ha az ember odateszi magát néhány túlórával, ugyanúgy gyönyörű karrierutat tud bejárni. És az, hogy egy embernek nincs ideje délután 6-8 után pár órát a párjával lenni, mert dolgozik, az kifogás. Akkor nem fontos neki a másik. Hétvégén elővenni egymást nem kapcsolat.


És ahhoz, hogy valami értékes legyen és az ember életének része legyen, rendszeresen kell vele foglalkozni. Igen, a munkával is. De aki kapcsolatot akar és társat, az tudja nagyon jól, hogy az is munka és nem hétvégi hobbi. Én legalábbis nem nevezem kapcsolatnak ezt az elővesszük egymást dolgot. Ugyanez a helyzet a sporttal is. Hétvégén felmászni egy hegyre élvezetes, de nem sport. A sportban benne van a mentalitás és az, hogy az ember időt szán rá a mindennapjaiban, nem csak akkor, mikor jólesik neki, hanem akkor is, mikor ott a naptáradban, hogy ma edzés van.


Másrészt, van annyi ismeretem az emberi lélekről, hogy tudjam, hogy ha csak egy dolog van az életében az alvásom kívül, összeroppan. Szép dolog a karrierizmus, de senki sem bírja ép lélekkel, ha felkel, dolgozik, majd lefekszik aludni és ezt éveken keresztül. Aki alar fejlődni szakmailag, az köteles meghúzni a határait és a fejlődése, munkája részének tekinteni a pihenést és a hozzá szükséges időmenedzsmentet.


Unokahúgom, mikor elsőéves egyetemista volt, harmadszorra bukott egy matek tárgyból. Azzal jött hozzám panaszkodni, hogy éjt nappallá téve tanult rá és mégis ez az eredmény. És nem érti, miért nem elég oda. Mint később kiderült, nagyon is elég volt oda, csak nem tanult meg tanulni. Rosszak voltak a módszerei, rosszul töltötte el a tanulóidejét és nem pihent rendesen akkor sem, mikor jóformán kötelező lett volna neki. Na most, ez így nem megy a munkában sem...

2020. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Denta ***** válasza:
Mert akik ezt mondják pont nem azok.
2020. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert a maszkulin férfiakat a feminim nők érdeklik. Én se akarnék magam mellé egy másik férfit.
2020. júl. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Alap probléma,hogy sok céltudatos,magabiztos(?) nő hiszi okosnak magát,közben kiderül,hogy csak akaratos hisztigépek ha a férfi nem az ő ritmusuk szerint táncol,de persze ha úgy táncol az sem jó,egy modern céltudatos nőnek nem kell egy papucs,egy férfi legyen irányító,ja de mégsem,mert akkor meg elveszítem az önállóságom.Na ennyit a magabiztosságról és céltudatosságról.És amikor a férfiaknak ez túl sok,akkor persze mindig ők a puhakukik.Hozzáteszem,ez nem minden nőre igaz,vannak,akik megtalálják a magabiztosságban és céltudatosságban a középutat.Egy dolog biztos,igazán okos nőtől nem félnek a férfiak,hiszen elég okos hozzá,hogy hogyan bánjon velük.
2020. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

Az az igazán magabiztos és céltudatos nő, aki úgy vezeti a férfit hogy az észre se veszi. A férfi is azt hiszi hogy ő irányítja a kapcsolatot és egy igazi nővel van együtt, de valójában a nő irányít.


Aki akaratos, hisztis, irányítás mániás az nem egy magabiztos nő, csak simán egy hisztis pics4.

2020. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de sok férfit ismerek (van akit látásból) de nem tűnnek ijedősnek szívesen vitába szálnak velünk és védik az igazukat nekem segít a párom a házimunkában ő szedi le a függönyt ha ablak pucolás van, ha a gyerek beteg együtt visszük orvoshoz konkrétan ha meg ijed inkább félti a családját nehogy bajunk legyen. Amúgy biztos van olyan férfi is más szóval papucs de szerintem nem ez az általános.
2020. júl. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!