Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi miért retten meg a...

Sok férfi miért retten meg a magabiztos, céltudatos, okos nőktől?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 15:04
1 2 3
 21/22 Antik Város válasza:
76%
Tisztázzunk valamit, és ez lehet, hogy ezzel megbántom a kérdezőt. A nők általában céltudatosak, magabiztosak és okosak! Ez így van rendjén. Az a nő, aki igazán okos, az nem érzékelteti a férfival, hogy céltudatos, magabiztos és okos, hiszen az alárendelt szereptől irtóznak a férfiak (a mazochistákat kivéve). Aki meg ezzel henceg, azon "sportol" szüntelen, hogy "tesztelje" a férfit, a dominanciáját próbálja ráerőltetni a hímre, az nem annyira bölcs - hogy finom legyek. Én férfi vagyok, és egy nő észjárását soha nem fogom tudni felfogni! Nem vagyok buta, csak más, mint a nő. Nem zavar, ha vállalkozik, céget vezet, előbb kitalálja, mi kell a háztartásba, megmondja, mit kell vásárolni. De ha elkezd tesztelni, fitogtatni a "tudását", játszani velem, kioktatni, azt érzékeltetni, hogy én hülye vagyok hozzá, akkor részemről a legokosabb döntést hozom meg: lelépek. Erről könyvet lehet írni, és páran írtak is már. Tehát szerintem a helyes megfejtés: A férfi azért nem szereti, ha egy nő okos, magabiztos, céltudatos, mert erre ráébresztették és érzékeltetik vele.
2020. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én ismertem sok, valóban magabiztos, és okos nőt, de ők olyan végtelenül kedvesek, és szerények voltak, szociális érzékük a maximumon, hogy egy percig nem jutott volna eszembe róluk, hogy nekiállnának versengeni bárkivel.

Az ilyen versengősdi "nők" tele vannak frusztrációval a férfiak iránt, valószínű ilyen kis egyetemista, semmit sem elért, annál több csalódáson átesett, apuci anyuci kicsi királylányai, aki pnával született, és képtelen beletörődni, hogy a pnája többet ér, mint amiért gürizett a kis egyetemén.

2020. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!